Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет моля!


Freak666

Recommended Posts

Та язе се водим басист и скоро време тряа да подменям инструмента 4е тая мойта барака вече е в предсмъртна агония...Та да ви питам...Я кажете са..Кво инструментче ще препоръчате за около 600-700-800 кинта...Предпочитам 4 струнните модели но се чудя къв точно...Бях се наточил на един два Ibanez...Но все пак да чуя ващо мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от стила ти! Още можеш да използваш търсачката на форума и да достигнеш до най-обсъжданите модели и да се спреш на един или повече от тях :) Има и няколко онлайн магазина, които биха дали много ясна представа за цени и модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да свириш най-добре си вземи нещо Фендерско.Mоже и да ти се стори малко тояга грифът в началото но с времето ще се убедиш че е за добре.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще свириш скорости, си вземи нещо дето грифа ще ти е удобен. Иначе Ямаха или Уоруик. Фендера също не е за подценяване ако е оригинален, ама на мене ми идва малко преобладаващ в средите.

Редактирано от fifcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Фендер за 700-800 лв ... :ph34r: , тва ще е някъв страхотен Фендер ..Иначе според мен иди се разгледай по магазините , пробвай , така е най добре.За тези пари можеш да си намериш стабилна тояга!

Редактирано от Self-Sacrifice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да сгрешиш със Yamaha Rbx374 . В България, нов, този бас струва около 700 лв.

Аз имам 5-струнния вариант, и съм безкрайно доволен от него (благодарности на Мефистофел!). По мое мнение, е доста над Ибанците от този ценови клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм на мнение, че има доста прилични басове за тази цена. Виж нещо втора ръка, дано изпадне. Ако ли не - със сигурност бих те препратил кум музикална къща "Фактор". Там имаше (мисля, че все още има) два Hohner-a. Пробвай, сториха ми се доста, доста читави-удобни и с як звук. Най-малкото- формата също е страхотна-доста модерна:greenball:

Aко не се лъжа единият модел беше това.....

hrb5dlx.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.