Jump to content
Българският форум за музиканти

Тъп въпрос Yamaha Pacifica Vs Squire


keeper

Recommended Posts

всичко е менте. вече всеки гледа да ти вземе парите. иначе за тва че не си разбирал и че си нямал пари - споко! и аз бях така :P всички сме били. никой не се е родил с ибанез JS в ръцете :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

никой не се е родил с ибанез JS в ръцете 

 

Хе хе хе - това е верно де - ма некои и с Ибанец свирят като с Ебанец -така че пак стигаме до дрънкача - туй то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее аре са нема нужда си фърляме кал по врата :blink:

http://kushon.hit.bg/mp3/rychenichka.mp3

 

тази идея за риф записах буквално преди 3 минути..да чуеш как ми звучи китарата...записа е със Зум606 директно в 100 годишния комп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее аре са нема нужда си фърляме кал по врата  :no:

http://kushon.hit.bg/mp3/rychenichka.mp3

 

тази идея за риф записах буквално преди 3 минути..да чуеш как ми звучи китарата...записа е със Зум606 директно в 100 годишния комп

Много ми хареса :blink: Моля ти се ми пусни гамата на лс.

Звука е хубав но се дължи повече на зуума според мен. В смисъл скуяр със зуум е много добра комбинация. Ама и теб си те бива. Нали все си говорим, че има значение и кой свири :P

Редактирано от vovcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ти се ми пусни гамата на лс.

Да ти пусне гамата?!? :blink:

 

Иначе със spotlight_kid и преди сме си говорили за:

Squier Strat + Zoom 606 = много възможности за саунд тип Ritchie Blackmore

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ти се ми пусни гамата на лс.

Да ти пусне гамата?!? :blink:

 

Иначе със spotlight_kid и преди сме си говорили за:

Squier Strat + Zoom 606 = много възможности за саунд тип Ritchie Blackmore

Да бе, по която го свири това. Ама то аз са се хванах да посвира и се оказа, че и аз ги мога такива. Само малко скорост трябва да развия.

 

А, иначе за комбинацийката, нали, и аз съм го забелязал това нещо. Обаче, тука покрай вас в тоя форум си продадох и процесора и сичко, и са си карам на кубенцето + чат-пат уа-уа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе под 1500$ хубава китара нъц.

aaaaaaaaa има има амиго не си мисли :blink:

ПОне като за мен де ;)

И аз така :)

 

Много съм доволен от моята Yamaha RG420S и някои хора с Ibanez-и също могат да потвърдят че не е никак лоша... Освен тва е под 1000 лв... Кви $1500 кви 5 лева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моляяя? алоо под 1500 има даже добри модели на Гибсън а и на PRS а и на Fender... над 1500 в повечето случаи са вече яко спешълите :)

 

А аз иначе препръчвам Ямахата. По принцип съм фен на Фендерските (сега си имам фендерче :blink: ) ама за нисък клас Ямаха са дсота по - добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с упгрейднат скуаиър и 10х просто само ако имаше 24 позиции. много зависи от настройки и тн, но взимайки пък скъпа китара в повечето случаи няма нужда да се правят финни настройки на каквото и да било, единственото нещо, което на мене мноооо ама мнооооо ми харесва е демпването на пружините на флойд роуза, което дори и при скъоите китари не съм виждал незнам защо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе под 1500$ хубава китара нъц.

aaaaaaaaa има има амиго не си мисли :)

ПОне като за мен де ;)

Не само ти мислиш така!

Ямаха.Определено.Скуайър са дъщерна,Ямаха самостоятелна фирма.Вдъхва повече доверие и го оправдава с по-добри инструменти.

Макар че от друга страна скуайърите са удобни,но аз си предпочитам "японката".Тва е.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.