Jump to content
Българският форум за музиканти

Място за обмен на пресети (бленди)


the_gorer

Recommended Posts

Какво ще кажете тук всеки да си поства линкове към пресети (бленди) за GuitarRig, Amplitube, GreenMachine или каквото там ползвате? Естествено не само ваши пресети, но и такива, които сте смъкнали отнякъде, някой ви е дал и т.н

Мисля, че ще е полезно.

Аз поствам ТОЗИ пресет за GuitarRig. Намерих го някъде в Интернет. Би трябвало да имитира различните настройки на апаратурата на Steve Vai.

 

ЕДИТ: Аз лично повече се вълнувам от брутален дет метъл звук.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересуват бленди тип Ride The Lightning :headbang: на Metallica или Pantera :huh: . Също така много ме кефи и блендата на соло китарата в Unlimited на Susperia - перфектна е :inlove:

Съмнява ме някой да ми намери такава, ама да си кажа ;):blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХЕ, ей ти пантерския звук, дето избарах от един готов пресет. Направих му някои корекции и мисля, че се получи много добре.

Аз обикновено повдигам високите като слагам малко EQ в ASIO FX Processor, щото ако го сложа директно в GuitarRig, копелето започва да вие и да скърца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХЕ, ей ти пантерския звук, дето избарах от един готов пресет. Направих му някои корекции и мисля, че се получи много добре.

Аз обикновено повдигам високите като слагам малко EQ в ASIO FX Processor, щото ако го сложа директно в GuitarRig, копелето започва да вие и да скърца.

:godbless:

Ще дам мнение като го пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:killyou: хах 10х за пресетите суупер са..но аз имам една молба ако някои знае от каде да си драпна GreenMachine моля да даде линк 4е само т'ва не сам използвал още благодарко предварително:D)) си я :violin: :violin: :violin: :unsure::D :green: :evil: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам една молба ако някои знае от каде да си драпна GreenMachine моля да даде линк 4е само т'ва не сам използвал

Всякакъв вид пиратски софтуер се дърпа от eMule или eDonkey (eMule е по-добро, щото то така или иначе търси и в нетуърка на eDonkey)

Смъкни си тези програми за обмен на файлове и ги ползвай за смъкване на каквото поискаш - кеф ти ефекти, кеф ти музикални програми. Всьо.

 

PS: Най-убичам бис пъри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра тема, бравос.

 

Аз бих добавил пресет, постнат от Налбантов + негов демо запис с този пресет.

Пресет-а е супер за соло.

 

http://cmusicforum.com/dimitar/Grig.mp3

http://cmusicforum.com/dimitar/solo.bnk

 

Надявам се Налбантов няма да има нищо против, да ни е жив и здрав:)

 

Ето и линк към самия пост, за тези които желает да прочетат дискусията там:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=2011

 

BTW Наистина из нет-а няма пресети за ГитарРиг-а:) Ще трябва да разчитаме на собствени "разработки" май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщнос има доста пресети ма са само за регистрирани юзери - а регистрациата става само със сериен номер на гитар риг-а - кофти а :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.