Jump to content
Българският форум за музиканти

Godo ''island Of My Hope


Recommended Posts

Здравейте на всички . Пускам малко от последния мих на второто парче от проекта GODO . Парчето се казва Island of my hope а това е неговото интро и част от куплета вокалите още не са готови но се пекат . Та ми е интересно да чуя вашето мнение . Слушайте и критикувайте на воля . Ето и парчето http://media.putfile.com/Godo-Island-of-my-hope-intro-1 ..... Цеко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма кво да критикувам щот сам само музикант любител.

Обаче ще кажа ,че музицата си я бива.Не знам за спецовете-музиканти, ама мен много ме радва :metalist:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бат'ти човеко

това трябва да се чуе с вокали!

много разбиващо,рифа от 43-та секунда просто размазващ.много ме кефят подобните му

кви са вокалите ако не е тайна за сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ililst jFog Alexi_Laiho и stanbog колеги благодаря за отзивите ... не мисля че е нужно да обяснявам на дълго и на широко че понеже в БГ за разлика от други географски ширини където тая работа се прави предимно с цел пробиване пари и т.н. то тук всичко е гол ентусиазъм и необяснима любов към твърдия рок и поради тази причина вашите мнения и съпричастност значат много за мен ... то всъщност това май е единственото нещо което получава насреща всеки който се занимава с рок в БГ - добра дума от приятел ... и затова аз ценя вашите мнения ... както и да е . Не мислех да пускам откъса и с вокал ама щом настоявате ето го http://media.putfile.com/Godo-Island-of-my...intro-1-s-vokal . В откъса пее един наш приятел който ни прави услуга тъй като още сме в процес на търсене на певец който ще се ангажира по сериозно със звукозаписния процес . Но както знаете това е трудна работа в БГ - да намериш певец който да е хем сериозен хем да може да пее хем да не мисли само за кинти .... знаете за кво ви говоря . Всъщност липсата на човек който сериозно да поеме вокалите ни бави страшно много проекта беще замислен за завършване в края на 2006 а ето че е 2007 март а края му не се вижда .... много изнервяща ситуация ама кво да се прави ... та между другото ако знаете някой певец подходящ за този стил свиркайте - ние сме отворени за проби есперименти и т.н. ......

..... още веднъж благодаря за отзивите

... а и още нещо според нас стила в който са парчетата е нещо от типа пауър метъл с елементи на прог и още нещо .... казвам това щото в днешно време стиловите рамки са страшно размити и понякога водят до излишни спорове .... но както се казва важното е да става за слушане .... поне долу горе ... то че няма да учудим света ясно ама .....

Цеко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!Парчето е жестоко и наистина ме е яд че вървят така бавно нещата! :) Ще стискаме палци да си намерите вокал и да ги завършите,защото това което чух определено си струва да бъде чуто от много хора!!! :) Още веднъж евала и успех. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и варианта с вокал много ми хареса

само имам една мъничка забележка незнам как да го обясня, но някак си вокалите не звучат като част от микса, пеенето е супер, идеално е за песента. Някак си вокалите не звучат като едно цяло с песента.

Извинявам се за недъгавото обяснение, но нищо не разбирам от звукозапис и обработките там...

 

И от мен успех с проекта, нямам търпение той да бъде реализиран!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занев добър както винаги.преслушах и някой от другите парчета подготвяни за проекта,няма лабаво.Всичките са готини и правени с хъс.много кофти ми става обаче за това,че добрите неща у нас минават в сянката на голямата глупост наречена български музикален бизнес.

Но рано или късно добрите неща стават реалност. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно трябва да се стягате с един вокал стабилен и да изтрелвате синглите!

прекалено прекрасно е за да умре в забвение....

успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Цеко! Много як прог, въпреки че не съм фен по принцип. :thumbs_up:

Вокала пасва доста добре на стила, дръжте го здраво...

 

ezdrumer-а е барабаниста, нали?

 

А китарите с какво са правени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.