Jump to content
Българският форум за музиканти

еми... здравейте и от мен


Recommended Posts

като примерен потребител да попълниме формуляра:

 

1) nickname: stanbog (за който не го е осъзнал досега). преди да ме питате - НЕ идва от "стани богат" ами от Станислав Богданов :)

 

2) Възраст: почти 30 (кога станаха и аз не разбрах)

 

3) Образование: юрист

 

4) Вашият инструмент/и: дрънкам на китара, инструментите могат да се видят тук

 

5) Предпочитан музикален стил: един приятел казва "всякаква музка, която не се прави предимно за пари". то хубаво казано, но малко идеологично... иначе си падам предимно по хеви (в доста от разновидностите му), т.н. "неокласика" и блус. имам странното усещане, че скоро ще почна и леко по джаз да си падам, но още не сам стигнал съвсем дотам.

 

6) Вашият вдъхновител: за да не прекаляваме с дължината на списъка ще споменеме само най-важните (абсолютно безразборно): Alex Skolnick, Jason Becker, Yngwie Malmsteen, James Hetfield, Marty Friedman, Paul Gilbert и напоследък Guthrie Govan.

 

7) Досегашни (не)реализирани проекти: хм, реализирани - прекалено малко, нереализирани - прекалено много. а ако става въпрос за музикални проекти - нито такива, нито онакива. аз се занимавам с музика само за удоволствие (поради което съм и абсолютен аматьор), разбирай - bedroom wanker ;)

 

8) Странични интереси: ми билярд играя доста сериозно (сега не се смейте, така е :) )

 

9) В кратце(или с две думи за вас самите): описанието на собствената личност рядко съвпада с впечатлението, което оставяме при другите имхо. затова ще оставя всеки сам да си направи съответните изводи и впечатления за мен. а иначе аз лично се смятам за open-minded (точната дума на БГ?)

 

 

:thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ДООБРЕЕ ДОШЪЛ колега.съвпадат ни някои от вдъхновителите :thumbs_up::virtuoz::metalist:

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, определено се радвам че има хора с подобни музикални вкусове, щото в първия момент бях останал с впечатление, че тук китаристите се занимават най-вече или с джаз или с дет-метъл :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

добре дошъл ;) готина колекция от инструменти си насъбрал :thumbs_up:

особено Чарвела къса мокет направо

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stratocaster: мерси! то нали знаеш, като не може човек да свири поне си ги колекционира :P иначе работиме усърдно в момента относно нови попълнения в колекцията. така че стей тюнд :)

 

 

адаш, здрасти! Алекс-чо трябва да го върнеме малко в правия път. той хубаво си жъне похвали относно джаза, ама... друго си е жици малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.