Jump to content
Българският форум за музиканти

Мариела & Данчо


Jordan_J

Recommended Posts

Пичката разцепва евалата.... ;) Данчо къде е солото ве дай да чуем туй меса буги най накрая с тоя триаксис :jazzband::)

 

Пич, не мога да записвам в нас с него бе :) Ще съборя блока, съседите ми правят проблем ;) Един колега идва в нас да чуе ТриАксис-а/Симул 2:90/2х12" и се влюби :) Даже после видях обява от него във форума, че купува ТриАксис или заменя за Гибсън. Ако идваш по Варна - заповядай и ти сам да го чуеш :)

 

Ама нямам още помещение където да изкарам студиото и да работя спокойно. Та засега стои в кухнята ми и ми е доста неудобно :) Налага се да ползвам само малко 30 вата кубе :)

 

В момента чакам с един приятел и колега да му издадат едно ново помещение, което искаме да направим продуцентско студио - фото, аудио и т.н. Помещението ще е чисто ново и имам големи надежди в това. Трябва да го завършат всеки момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичката разцепва евалата.... :P Данчо къде е солото ве дай да чуем туй меса буги най накрая с тоя триаксис :P;)

 

Пич, не мога да записвам в нас с него бе ;) Ще съборя блока, съседите ми правят проблем :) Един колега идва в нас да чуе ТриАксис-а/Симул 2:90/2х12" и се влюби :) Даже после видях обява от него във форума, че купува ТриАксис или заменя за Гибсън. Ако идваш по Варна - заповядай и ти сам да го чуеш :)

 

Ама нямам още помещение където да изкарам студиото и да работя спокойно. Та засега стои в кухнята ми и ми е доста неудобно :) Налага се да ползвам само малко 30 вата кубе :)

 

В момента чакам с един приятел и колега да му издадат едно ново помещение, което искаме да направим продуцентско студио - фото, аудио и т.н. Помещението ще е чисто ново и имам големи надежди в това. Трябва да го завършат всеки момент.

 

 

Еее такива неща да се чуват! Успех желая и само напред - иначе ми се щеше в запис да го чуя как реве таз машина :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.