Jump to content
Българският форум за музиканти

Mike Portnoy-in Constant Motion New Dvd!


Recommended Posts

И така...Г-н Портной има ново dvd.Повечето от вас сигурно знаят,но аз реших да пусна темата за да видя какво мислите за него.Ако още не сте го виждали ето ви трейлъри: http://www.hudsonmusic.com/features/portnoy_sneakpeak.html 2то трейлърче е по-яко ;)

Ако някой знае от къде може да се изтегли видеото,МОЛЯ да пусне линк!!!

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Аре дайте едно-две рамена, че се озорвам в демоноида, само двама български пиъра сме. download.gif

 

 

От къде??? Ще дадеш ли сайта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ааа!Намерих го! Ето ви линка към двд-то: http://www.demonoid.com/files/details/1093601/775222/ YtseJam,може ли да ме поканиш в Демоноид,за да изтегля торента??? :)

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам с перфектно качество на картината и звука, а за главния герой пък нямам думи...пак :D

Само ми кажете къде да го кача и сте готови, към 13 ГБ е на 3 диска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителят на Дружба 2 онлайн само да внимава да не му се напукат петичките, скромно сваляйки от мен с 1 мб/сек. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам с перфектно качество на картината и звука, а за главния герой пък нямам думи...пак :thumbs_up:

Само ми кажете къде да го кача и сте готови, към 13 ГБ е на 3 диска.

 

А може ли да се видим някъде ако си от София и направо да го презапиша?

Мерси предвварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителят на Дружба 2 онлайн само да внимава да не му се напукат петичките, скромно сваляйки от мен с 1 мб/сек. :nono:

 

Ххахах това съм аз, ма интернета ми се изключи през ноща,защото не си го бях платил и сега свалям с някакво си мижаво 0,2 кб/с :thumbs_up: на 48%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.