Jump to content
Българският форум за музиканти

ПАК АЗ !


KrusTnik

Recommended Posts

Та относно моите мераци да ги наречем !!!! Понеже твърдо съм решил да се захвана с баса и получих една не лоша оферта да си купя бас от един съфорумник, кажете си сега мнението искрено и лично-какво мислите за WASHBURN T12 !!! :metalist: Ако модераторите сметнат, че темата се повтаря да я трият директно-няма да се сърдя !!!! Не съм такъв човек :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че имам нещо против тясната мензура но ми се струва че този бас е с такава,а като ще почваш да се учиш по-добре започни със нещо по-стандартно.

Защо не погледнеш как са цените на Скуеър?

Също така прди време имах Уошбърн и освен че беше с тясна мензура адаптерите му не бяха читави. При по-силна атака започваха да кривят,така че -помисли!

Моят беше такъв http://images.google.bg/imgres?imgurl=http...l%3Dbg%26sa%3DG

само че петица.

Много се разочаровах от него!

Редактирано от fiorelli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам такова басче от два месеца и определено съм доволен от него.

Прерових всички басове в магазините в София (естествено говоря за ценовия клас 300-400) и в сравнение със Скуаиърите и Стаговете ми допадна много повече. Двоумих се дали да не взема една Ямаха, но в крайна сметка Уошбърнчето ми пасна по-добре. Скуаяра ме отчая с изключително високото ниво на брум, а Стаг-а ми звучеше убито.

Тази работа за кривенето на адаптера при по-силна атака не ми се струва читава, защото се случва редовно да изхамаля (ако мога така да се изразя) струните, но никога не съм чувал кривене. Друг плюс за мен е, че грифа е много по-добър от този на Скуаиър.Доста по-бързо се движиш по него и като му смъкнеш оптимално струните отлита.

Това е моето мнение за баса.

ЕДИТ: Скуаиъра и Стага са по-скъпи от Уошбърна с около 50-на лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За грифа си прав. Наистина и на мен ми беше много удобен.За адапторите какво да кажа...........това беше преди 10-тина години от тогава ..кой знае може да са оправили бъга. :greenangel:

аз само исках да помогна но това,което не споменах беше следното: Много готин звук .........но в банда не успях да му намеря мястото все не звучеше.Каквото и да съм правил.

В края на краищата си взех Фендер и от тогава...............нямам проблеми. Където и да отида както и да са ми стуните......пускам се линейно и заспива.

А що се отнася до 50-те лева,не са много когато си купуваш нещо ,което ще имаш много дълго време.

за сведение Уошбърна го купих за 1000 лева а го продадох за 600.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.