Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за съвет...


Dushmanina

Recommended Posts

Здравейте!

 

Един приятел иска да си взима китара и се е спрял на две китари, от които има предпочитания към едната, за която ще помоля, ако някой има преки впечатления да ги сподели. Става въпрос за ESP LTD H400 ACSB.

 

За другата няма да казвам нищо, защото си мисля, че ще има много предубедени, в положителния смисъл, хора.

 

Очаквам помощ и съдействие.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой това - Бойко ли? Аре,спомени и "резервната" възможност,че другият път ще те возя,ама на предния капак... :metalist:

 

Лачена изглежда гъдулката,готина дървения,адаптерчетата също,има визия - кефи ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено бих взел Ибанеза - от тези двете конкретно

не знам дали се брои - аз сьм си зарибен от ибанез

свирил сьм и на ЕСП -и те ми харесват, ама не сьм притежавал

значи не сьм бил силно изкушен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За другата няма да казвам нищо, защото си мисля, че ще има много предубедени, в положителния смисъл, хора.

 

Прав излезе, да знайш. Май всички сме die-hard Ибанез фенове :wacko:

 

Наздраве, Дидо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, колеги, мерси за мненията, ще предам на купувача пък в крайна сметка каквото си реши, а и доколкото виждам има осезаема разлика в цените.

 

:) - дай-хард фен на Ибанец!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,прав беше - везните се наклониха в очаквана посока и е нормално - просто са от различен клас двете китари,"Ibanez"-a е два пъти по-скъп.:)

"LTD"-то е симпатично,и с тези SD също,но няма място за сравнение.Все пак,и която от двете да вземе Бойко ще му се наложи да почерпи. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В крайна сметка и двете китари отсъпиха(явно ще си кара със старата :) ) пред това:

 

8d22b6cbf0d5ff52f3aaa9b740643d77.jpg

 

AXON AX 100 Mk2

 

Да му е честита на Бойко новата играчка и да не се стиска,че ми се разсъхнаха дъгите... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.