Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем с новата ми банда


Recommended Posts

Дано ...така ли е?-а така. и другите пичове от бандата не ми се разсърдят ама докато го слушах не издържах и си посвирих отгоре и за моя голяма изненада се оказа че копчето за запис било натиснато през цялото време ;)

 

Нямам претенции да съм на нивото на бандата но пък дрънках от сърце ;)

 

УЛТРАМЕГА ТАКА Е

 

ПП. Приятели от безименната група ,ако сте ме харесали вземете ме в бандата , свиря чудесно на тиква и дайре :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП. Приятели от безименната група ,ако сте ме харесали вземете ме в бандата , свиря чудесно на тиква и дайре ;)
Ми виж сега, биваш, ама ако не си руса с големи и хубави Очи, ще трябва да измислим нещо друго, сещаш ли се?

 

едит:

Радва ме фактът, че джемовете и участниците в тях стават все повече - Браво колеги!

Да свирим за едно по-светло бъдеще и свят, изпълнен с любов!

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми виж сега, биваш, ама ако не си руса с големи и хубави Очи, ще трябва да измислим нещо друго, сещаш ли се?

 

аз останах с впечетление че бандата се състои от големооки русокоски , та затова се натисках ама явно се състои от големокоси русооки....

айде не държа толкоз на русото ама поне да сте без мустак - сещаш ли се :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде не държа толкоз на русото ама поне да сте без мустак - сещаш ли се :metalist:
Ха-ха, мустаци нямаме, но ти какво предлагаш - ако ти се посяда, би могъл да поседнеш и така да си бъдем взаимно полезни - обмен на опит, творчески идеи и мислене, ала-бала, джиджи-биджи...

Важното е изкуство да има и да се твори, пък до мястото, дето репетираме е пълно с русокоси русокосковци-блондинки :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде не държа толкоз на русото ама поне да сте без мустак - сещаш ли се :)
Ха-ха, мустаци нямаме, но ти какво предлагаш - ако ти се посяда, би могъл да поседнеш и така да си бъдем взаимно полезни - обмен на опит, творчески идеи и мислене, ала-бала, джиджи-биджи...

Важното е изкуство да има и да се твори, пък до мястото, дето репетираме е пълно с русокоси русокосковци-блондинки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде не държа толкоз на русото ама поне да сте без мустак - сещаш ли се :)
Ха-ха, мустаци нямаме, но ти какво предлагаш - ако ти се посяда, би могъл да поседнеш и така да си бъдем взаимно полезни - обмен на опит, творчески идеи и мислене, ала-бала, джиджи-биджи...

Важното е изкуство да има и да се твори, пък до мястото, дето репетираме е пълно с русокоси русокосковци-блондинки ;)

 

 

E от тва по подходяща китара няма Ултрамега....аз ако съм те взимам веднага в тая покъртителна банда :) :)

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E от тва по подходяща китара няма Ултрамега....аз ако съм те взимам веднага в тая покъртителна банда

 

благодаря ти Телериг, но в тая банда 4ленове могат да бъдат само въображаемите приятели -музиканти на ...така ли е? в неговата въображаема репетиционна пълна с блондинки , които го обгрижват между джемовете:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти Телериг, но в тая банда 4ленове могат да бъдат само въображаемите приятели -музиканти на ...така ли е? в неговата въображаема репетиционна пълна с блондинки , които го обгрижват между джемовете:lol:
А бе вие не разбрахте ли, че това се свири от хора, но с миди инструменти - може би, повечето от вас знаят, че има миди-комплект барабани, но никой ли не е чувал за миди-китара - това е обикновена китара с миди-адаптер и съответните куфари след него!

 

Това, което казах за блондинките, които са блондини означава, че студиото ни е до площад Македония ;)

 

И айде по-кротко и вниматено със заключенията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.