Jump to content
Българският форум за музиканти

Още песни за оплюване/хвалене:)


Recommended Posts

Еееее не се нахвърляйте на момичето така - всички сме започнали по този начин ,с песнички инфантилни ,но искрени!

 

Има талант момичето и хубав глас ....успех и пожелавам ако не се откаже и недейте така грубо -тя търси тук сродни души ,защото сигурно се чувства различна от връстниците си ,които припадат по Азис и Камелия - недейте така грубо моля ви !

 

По - скоро има нужда от поощрение ,защото се е престрашила да разкрие съкровена част от себе си отколкото от упрек !

Успех душичке !!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стари песни (2003-2004г), пея не особено добре, знам си:) Но пък предпочитам да пея така пред това един ден да си свивам напомпаните със силикон устнички, издавайки звуци по калъп стил Силвия Кацарова и т.н. Ще търся друг начин на пеене. Може да се насоча към джаза. Нещо тип Нора Джоунс... но така де, сори:))

http://forum.bandamp.com/Audio_Review/4220.html "Зяеща с гюбек-мотив:))"

http://forum.bandamp.com/Audio_Review/4218.html "Мяу-писи"

http://forum.bandamp.com/Audio_Review/4219.html "Ковчег от светлина"

браво мацка, ти си моя идол :metalist::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че песните са прекрасни. Наистина харесвам гласа ти :) Надявам се, непременно ще пишеш ако си намериш група с която да свириш, щото искам лайв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш много хубави идеи,успяла си да предадеш много чисто емоцията си.Ако имаш жалание да работиш с група можем да се видим и обсъдим възможностите.

тел.0885 76 20 17

е-mail:mproject@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...всички сме започнали по този начин, с песнички инфантилни, но искрени!

По-умерено с епитетите. Ако ти си започнала така, то при Йоана нещата стоят съвсем различно. Слушах целия й диск с демота, двайсе и кусур страхотни неща. Такава многостранна дарба рядко се среща.

 

Успех, летая с ветром!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък намирам определението за много точно...

тогава можеби и казваш да твори "чужда" музика, а не собствените си мисли и чувства.все пак основната идея е точно това,да предава емоция.не знам защо,щом си различен от комерса веднага се намира някой ,който да ти лепва епитети.

е да различна е и е добра.ПРЕЖИВЕЙТЕ ГО!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде само по-кротко.Роко,пич си и си свестен ,ама някой път не се усещаш - нека да не се повтаря,за да не те пращам принудително на почивка за седмица? :)

 

Ако имате да разисквате нещо помежду си - нека да е лични съобщения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък предпочитам да пея така пред това един ден да си свивам напомпаните със силикон устнички, издавайки звуци по калъп стил Силвия Кацарова

Затова пък приличаш на излезлите по калъп хипарчета (които след 2 години се отказват от хипарлъка), дето по цяло лято обикалят модерните напоследък места за осамотяване сред тълпи от себеподобни (каменбреговисти, триградци и т.н.). Не виждам нищо особено в т.н. песни.

Четете повече книги (стихове) - изправя ритъма и събужда мисли, въпроси...

Още като видях тенденциозното (и претенциозно) заглавие на темата бях решил да не пиша, но е добре някой да смъква младите "творци" отвреме на време та да ходят по земята. Топлата вода е открита отдавна. Вярно е също че лицето от горния пост (Бобалан) знае и кой я закри. ;)

 

Като цяло песничките минават, но да търсиш одобрение за недовършена работа аз наричам читалищна ходожествена самодейност.

Хората и там са ти писали кое е в кенефа рекординг, къде китарата не е настроена.

Аре викам, по-скромно младите таланти да се 'фърлят. Всъщност искам да кажа, че не е верен тонът.

На котешкия марш с хармонията мога да изброя още 15 халтурки (все авторски) и още толкова мои.

Роко,като много знаеш-пусни нещо по-добро!Кво си се заял с момичето,много е талантливо!Не вярвам преди 100 години като си бил колкото нея да си правил по- яки неща.А пък сигурно и сега,де да знам-не съм слушал нищо от тебе освен половин соло върху блус схема,което,признавам си го биваше:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,сега относно песните на Иоана-много ме кефят слушах целия диск.Разбира се не всичко е гениално,ама кой е съвършен?Песните са в суров вид и ако бъдат добре аранжирани-малеее :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде само по-кротко.Роко,пич си и си свестен ,ама някой път не се усещаш - нека да не се повтаря,за да не те пращам принудително на почивка за седмица? :metalist:

 

Ако имате да разисквате нещо помежду си - нека да е лични съобщения.

 

 

Пращам се сам. И пак повтарям. Не е верен тонът.

Освен това къде съм писал че не е талантливо девойчето щото не видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Най-хубавото в нейния случай е, че има много зад гърба си, но и всичко тепърва й предстои. Дали тонът е верен или не - това би трябвало да го каже евентуалната й публика, не мислиш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tонът на общуване, мила.

Не че моя е нежния, но и претенциите ми са в пъти по-малко, да не кажа, че нямам такива...

е то се вижда.роко кефиш ме човеко,ама тука се пооля

поздрави на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин да ги чуя, че от тези линкове ми се отвяря форум, ама не и парчета. :)

 

Здрасти ( на хулигана). Малко си груб, но за някои неща си прав.

Не претендирам, че съм нещо особено. Дори не съм сигурна дали ще се занимавам с музика. Пиша си песнички за удоволствие. На никого не преча с това, нали?

Човек се учи, докато е жив. Не съди толкова строго - изглежда така, сякаш злобееш просто за спорта.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.