Jump to content
Българският форум за музиканти

Don_pepinio - Healthy


Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Майкоооооооооо

Слушам го 5 -ти път поне

бат'ти екшъна

 

Много майсторска изработка.Звук,идея ,микс...не е истина просто..

Прекалено добро :metalist:

 

 

а Гласове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как ще бодна утре едни вокални "партии" отгоре.Качвам го на USB-то и го занасям в мазето да порева на воля.Ще изровя некви текстове, я на Слеър,я на Металика....я на Кенибъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти си голем бе....

Искам една грухня да изсера. Но не и без разрешение да го направя на метеното.... :metalist:

 

Петре, кво да ти кажа... Мълчанието казва всичко.

Влезе в топ-а на форумните китаряги, ма ти си си бил там, просто не съм го знаел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много,много се радвам че се кефите!!! :punkband:За вокали,китари и всякакви съвместни творби винаги готов!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми човече...не знам какво да кажа...ей заради такива като тебе се чувствам пълен идиот...Евалас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон доземи. Чудесна композиция, жесток звук и много внимание към детайла.

 

Чувствам, че на парчето най биха му отивали вокали ала Кинг Даймънд. Вероятно защото солата малко ми заприличаха на Анди ла Рок. Но може би съм пристрастен... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!!Намалете си колоните!!!!

http://media.putfile.com/Don-PepinioMoni

 

 

Пепи, прощавай.

 

Тъй като тенденцията е явно пак да се обръщаме към Бай Брадър фром Москау, продуцентите на Софка и Сурата да ползват тоя екземпляр; поне агитката на Лорди ще им се зарадва, особено на боливудската звиздъ.

 

Насрах парчето, обаче поне грухнята е от все сърце.

Моята част се именува "Евромизия, тракия и сибирия";

Калкутски нощи и Мустата.

 

Иначе бих грухтял, щото не мога да пея, на всякакви твои опити. За мен ще бъде и чест, и удоволствие.

 

Не се сърди, Пепи! :)

:)

Страхотен, креативен, свирещ, въобще, защо рок и метъл братството не те знае на шир и длъж?!

 

WARNING!

Намалете си колонките, да не издъните някоя; няма ме никак в смесването, да няма нацупени, че тук един течен сапун се беше накокошинил...!!!!

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don_pepinio вмбто ти г-75 в комбинация с шредмастера звучи супер .Много яко свириш ритъм още от треснята про имам спомен.Пусни някое видео ако може да просветлиш как се получават тия даунстроукс ,какво се случва в дясната ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааа Мони счупи ми главата направо! Яко веселба е станало :metalist:

 

[

iBobz

Еми човече...не знам какво да кажа...ей заради такива като тебе се чувствам пълен идиот...Евалас!

 

Недей така бе човек.Ти си много напред с материяла... :) Според мен мога да науча много неща от теб! ;)

 

Demon_A_Go-Go

Don_pepinio вмбто ти г-75 в комбинация с шредмастера звучи супер .Много яко свириш ритъм още от треснята про имам спомен.Пусни някое видео ако може да просветлиш как се получават тия даунстроукс ,какво се случва в дясната ръка.

 

Приятелю,извини ме за невежеството но наистина незнам какво означава"даунстроукс". ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.