Jump to content
Българският форум за музиканти

Азе где се забрайх!


Recommended Posts

Ни съм са представил още ли бе ;) Чак не мога да повервам.

 

1)Борис, Борю, Боби, джоинта, както искате

2)15, или почти 16 ;)

3)Карам средно у Английската гимназия в Пловдив.

4)Вашият инструмент/и: Пиано и китара, като последното само уекинко, че няма време да свирим и на уроци да ходим. Ама дрънаме тама некви Дийп Пърпъл, Метлици и Годсмакове :guitar: :P

5)Предпочитан музикален стил: много беееееееееееееееееее... То от ню-уейв до траш... През джазове, барабар с фюжъна и мастъра на всички пъпети - хардрока... Много много и се хубаво...

6)Вашият вдъхновител: трябва ли да имам? Щото нямам. Шси намера :think:

7)Досегашни (не)реализирани проекти:да започвам ли да изброявам, или да пощадя трафика на сайта?

8)Странични интереси:фотография, и всичко характерно за леко мръднал 16 годиешн младеж (бира, мумичита и секви други такива интересни джиджафки)

9)В кратце(или с две думи за вас самите): :wall: B):beer: (една картинка е равна на хиляда думи, а 3, а, А!?. Уф).

Редактирано от JoiNT_NaTuRe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Охо, градски! :lol: И аз преди време учех където си ти сега, ама одъртях и ме изхвърлиха. :lol: Ха добре дошъл! :lol:

 

ПП: Като гледам ставаме бая хора от Пловдив, що не си направим някой ден и пловдивска среща на форума? Като сме от Пловдив да не сме гърбави, а? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни съм са представил още ли бе :lol: Чак не мога да повервам.

 

1)Борис, Борю, Боби, джоинта, както искате

2)15, или почти 16 :lol:

3)Карам средно у Английската гимназия в Пловдив.

4)Вашият инструмент/и: Пиано и китара, като последното само уекинко, че няма време да свирим и на уроци да ходим. Ама дрънаме тама некви Дийп Пърпъл, Метлици и Годсмакове :guitar: :lol:

5)Предпочитан музикален стил: много беееееееееееееееееее... То от ню-уейв до траш... През джазове, барабар с фюжъна и мастъра на всички пъпети - хардрока... Много много и се хубаво...

6)Вашият вдъхновител: трябва ли да имам? Щото нямам. Шси намера :think:

7)Досегашни (не)реализирани проекти:да започвам ли да изброявам, или да пощадя трафика на сайта?

8)Странични интереси:фотография, и всичко характерно за леко мръднал 16 годиешн младеж (бира, мумичита и секви други такива интересни джиджафки)

9)В кратце(или с две думи за вас самите): :wall: :lol::D (една картинка е равна на хиляда думи, а 3, а, А!?. Уф).

еййййййййййй майна браво че дрънчиш Пърпъл и си от Пловдив....а така не че аз съм от Пловдив ама прекарвам доста време там та го чувствам като собствен град......айде кийп рокин..па мое да посвирим некой ден кой знае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва ми напомня на вица за червената шапчица дето......... нали дето вълка вика незнам копеле ама май са ти отрязали ташаците хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва ми напомня на вица за червената шапчица дето......... нали дето вълка вика незнам копеле ама май са ти отрязали ташаците хахаха

:) То но тоя ко ги отрежат ни знам :)

 

бре, кой клас си ти? Щото и аз там уча...

Ми 9к съм, мало съм още. Ма голям ша порасна :)

 

А за пловдивската среща - казвате, къде, кога и готово :)

spotlight, да дрънчиме ба! Найш как ми се дрънчи :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то аз бех тука още от стария форум, преди да смнят домейна и съм старо куче вече, ама нещо бех позарязал :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.