Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче от проекта Godo


Recommended Posts

Здравейте на всички . Поствам интрото от парчето ''Fight'' от проекта GODO . Записвано е миналата седмица с някои нови устройства - ново кубе за бас нов процесор на едната китара и реших да го посна за да чуя вашето мнение за насоката в която вървят нещата - какви мислите са саунда за китари басове панорами смесвания и т.н. .... критики препоръки оплаквания и неща от сорта . Интрото е тук http://media.putfile.com/GODO---Fight-intro . Слушайте на воля и дайте мнение - а както знаете аз държа на него . Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабаните са с много добър звук но някък си като че ли не са много в концепцията..

може би е заради пренаситения фусссссссссс,който раздва с медено гласче

много е нагнетяващ на такта като почне, при набивките си е на място

всичко останало звучи много балансирано и на място,до колкото могада детектна.

(но като цяло микса звучи леко поне за мен)..ама аз съм тежък случай тъй че....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фуса си абсолютно прав - просто ме домързя да го отделя като трак и да го миксна по добре - сори ... Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само да поясня че май много двусмислено се изразих...

мисълта ми бе че звучи някък си в регистрите на поп и естрадата.Би трябвало молко по вече тежест да се пресъздаде..мисля

ама като звучене, не като стил..това ми бе думата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vlado_Abroad Geo jFog Delian - Приятели благодаря за отзивите . Радва ме 4е гледате положително на пар4ето . Ще взема предвид и забележките . Благодарско още веднъж ... Цеко :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.