Jump to content
Българският форум за музиканти

Di Box за китара.


мишунгт

Recommended Posts

Не разбирам точно каква е функцията на това нещо.

Дали премахва разни шумове или действа като предусилвател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я тка и тка пак е отворена темата за ДИ боксовете да се възползвам и да питам аз... въпроса е дали да си направя сам ДИ Бокс или да ида до магазина и да си взема оня на Behringer за 90 кинта... тоя ДИ Бокс ше ми трябва само за да си вържа китарата през PC-то понеже все още не успях да я подкарам по друг начин... давам пример с тоя на Behringer шот е сравнително евтин... ако вие знаете за други алтернативи слушам :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали можеш да си направиш DI-BOX. Ako можеш - ОК. За свирене в компа, един активен BOX те урежда идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали можеш да си направиш DI-BOX. Ako можеш - ОК. За свирене в компа, един активен BOX те урежда идеално.

 

имам един авер дет се занимава с всякакви такива неща... само ена схемичка ше му намеря и ше ми го издейства за нула време :virtuoz: понеже спомена активен Бокс... нема значение пак ше прочета линка горе :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... иначе си губи смисъла цялата врътня.

 

ми аз незнам какви са критериите за саунд карта и дори ше те излъжа ако ти кажа ква е и моята... но и да не стане поне ше си имам един ДИ Бокс (в случай че си купя) който ше си позлвам с некви други апаратурки за вбъдеще :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хора, намрих някой, който ще ми направи бокса, ама му трябва схема....

Я кажете някоя схема ако искам после тоя ДИ бокс да го ръгна в компа и да записвам издевателства...

Танк иу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако горния линк не ти върши работа ето и един с малко повечко инфо...

 

http://www.epanorama.net/links/audiocircuits.html#dibox

 

отваряш тоя линк и където пише: INDEX избираш на 12-тата точка: DI-box circuits там под заглавието Transformer isolated DI box designs си избираш некой от Боксовете който мислиш че ще ти върши най-добре работа и си теглиш PDF файла където всичко е описано подробно за дадения ДИ Бокс и има схеми как да си го изработиш... толкоз от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако горния линк не ти върши работа ето и един с малко повечко инфо...

 

http://www.epanorama.net/links/audiocircuits.html#dibox

 

отваряш тоя линк и където пише: INDEX избираш на 12-тата точка: DI-box circuits там под заглавието Transformer isolated DI box designs си избираш некой от Боксовете който мислиш че ще ти върши най-добре работа и си теглиш PDF файла където всичко е описано подробно за дадения ДИ Бокс и има схеми как да си го изработиш... толкоз от мен :)

Мучас грасиас амиго!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.