Jump to content
Българският форум за музиканти

Поправка на китара


Recommended Posts

Здравейте,

 

Отдавна искам да поправя една акустична китара /за джаз(всъщност не съм сигурен)...но няма кръгъл отвор посредата, а подобно на цигулка - 2 тесни f - образни от двете страни на грифа/. Няма ключове, няма и магаренце (тези китари са със подвижно магаренце, което май се отличава от стандартното).

 

Та, молбата и въпросът ми са - знаете ли някой майстор /лютиер/, който на човешка цена да сложи гореспоменатите липсващи компоненти на инструмента, за да го върна към живот?

 

 

Благодаря предварително и поздрави на всички!

 

:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Персонална информация

Garwan

Ослушващ се

Неизвестни годишен/шна

Не казвам

Неизвестно местонахождение

Непознат рожден ден

................

Ми ако земеш да кажеш по-подробна информация,може и да те упъти некой..

Такива части могат :) да се намерят в музикалните магазини,но не зн. дали в Павликени ги търсиш,или?

И сам можеш да си оправиш китарата,ако само това и е проблема,почети из форума.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся лютиер в София ;-)

Знам, че навярно самите компоненти могат да се намерят по магазините, но аз търся специалист, който да ги постави, а и да направи диагностика на самата китара - в какво състояние е и т.н.

 

Иначе в първия си пост съм описал самия инструмент - може би не споменах конкретно, но е доста стар - петнайсетина годинишен, най - малко.

 

Та така - мерси за отговорите - накратко - търся лютиер, който оправя стари китари и е локализиран в София.

 

Поздрави ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих координати

 

В случай, че някой следващ рови из форума и попадне на тая тема:

 

За мен най-добрият / и по-важното - съвестен/ лютиер е Емилиян Лалев - Аурелиано мюзик , поддържа всичките ми китари , не взима скъпо и няма отвратителната привичка на повечето лютиери - да ти обяснява защо нещо не може да стане )

 

неговият джиесем е : 0887 511 620

 

Лично гарантирам за момчето

Явор Недев

 

а темата е:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=17284

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.