Jump to content
Българският форум за музиканти

едно парче


Recommended Posts

Парченцето си го бива. Браво. Един добър вокал му трябва и ще е екстра!

Само соло барабанчето сякаш ми накъртва нещо...но е дреболия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и азмисля че е добро парчето...като идеи

записано е много брутално обаче :greenangel:

ако го запишеш с подходящ звук за китарата ше го отвориш доста.Наоколо пише много по въпроса..ако не намериш пиши ми лискренно и лично :greenball:

 

това софтуерни дистове ли са ...прекалено мажат звука.

на 2:50 набивките много секси!.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jFog прав си. дистовете са софтуерни и аз не си ги харсвам но не разполагам с други. намерих едни VST ефекти , които доколкото знам са по добри ама явно не ми стига акъла как да ги ползвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е много пресилено в микса аз те саветвам като правиш баланс да намаляш а не да усилваш.когато използваш софтоерни ефекти при тях звука е заравнена чистотна лента тоес ниски чистоти 40 дори и понадолу съшто пресъсват което за китара не е необходимо. много внимаваи с това защото проблема с ттвоя запис е точно такъв нискиа регистар звучи всичко много смесено и саответно от пренасиштането пресилено.несам много изчерпателен но бавно пиша и немисе пише пожече:lol: :lol: аз сам барабаниста на invisible dreams и се занимажам с звукозапис 5 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е много пресилено в микса аз те саветвам като правиш баланс да намаляш а не да усилваш.когато използваш софтоерни ефекти при тях звука е заравнена чистотна лента тоес ниски чистоти 40 дори и понадолу съшто пресъсват което за китара не е необходимо. много внимаваи с това защото проблема с ттвоя запис е точно такъв нискиа регистар звучи всичко много смесено и саответно от пренасиштането пресилено.несам много изчерпателен но бавно пиша и немисе пише пожече:) :) аз сам барабаниста на invisible dreams и се занимажам с звукозапис 5 години

 

благодаря ти за ценните съвети. ще се опитам да съумея да поправя нещата, тъй като моя опит със звукозаписа не е голям :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

записът е много омазан, постарай се преди да записваш нещо то да ти звучи добре, в смисъл да не записваш кофти китари с идеята да ги оправиш в микса

запишеш ли хубав материал после само леко го бутваш и толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.