Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson Kelly Bg Custom Shop


Recommended Posts

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

то излиза по-евтино да си купиш яки материали и да ти направи някой китарата:Dсъбирайте пари драги китаристи и басисти:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
За сайт- виж това тук , друг не знам лично... ТУК съм качил малко повече снимки на негови китари

XEXE! И баса на Разбойника се спотайва някъде там.....

 

А ИНАЧЕ ЧЕСТИТО! СЪС ЗДРАВЕ ДА СВИРИШ НА НЕЯ И СЪС СИЛА ДА ЛУПАШ ЧАЛГАРИТЕ ПО ГЛАВИТЕ:D

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както разбойника сам каза:)абе аз кво да ви кажа...ДИКАТА Е "ЛУД".Burton-e,ква китара си имаш самоооооо:)а за тези пари щеше да имаш някъв грозен сап,дъска която (предполагам) нямаше да има нищо общо с това което в момента имаш:)свири якооооо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам някъде да пипна бас, правен от тоя пич. Замислям се за Remakе на баса ми (правен някога пак от пловдивчанин - от Хранов) и си мислех при него да ходя, ама пък като гледам - Диката е и басист, по- ще ме разбере какво искам....

Що не си направи сайт тоя човек бе ???

Редактирано от Demiurg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ми направи китара, пък аз ще му избарам ебахти бруталния сайт :):)

 

 

П.П. Наистина има нужда от сайт.

Това е идея :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
всичко сам ли е направил ? ;)

Зависи какво имаш предвид под "всичко"...Хардуера /адаптори, потенциометри, ключове, флойд и т.н./ както се разбира от самосебе си сам съм ги купувал, инъче изработката от до си е изцяло негова :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.