Jump to content
Българският форум за музиканти

барабани


Recommended Posts

а ве хора плс ми кажете от де да си купа барабани и на каква цена. защото от скоро взех да хода на уроци и искам да си купа барабани защото наистина се вманиечих и искам да си намера от нейде. но да не са повече от 500 кинта плс.

много благодаря предварително ае за са кой знае да ми пи6е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари трудно !

Ще трябва да е нещо втора ръка, а то тогава винаги се налага и допълнителен ъпгрейд ( я педала ще е калпъв я фус машината и т.н) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми де да знам каи нещо по така ма да е и по евтино щот гледах по сайтовете за от 400 до 500 кинта и били яко готини

па де да знам провери моля ти се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааам мда напълно съм съгласен с makedonetsa.но ако са 2-ра ръчица изкаи снимки туи онуи преценяваш бягаш пробваш и така пич ако ти аресат кихаш кинти и после черпиш за предобивката.:Pако събереш малко повечко търчиш в някои музикален магазин и си зимаш бърсак нови барабани.ами кво да ти кажа внимаваи кво зимаш да не се минеш е то че винаги има няква минавка се знае.но гледаи внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успееш да си събереш още толкова пари4ки, ще можеш един нови4ък Стаг да си купиш :)то поразу4и първо хубави4ко:) интернет съдържа достатъ4но инфо:metalist: Успех;)

Редактирано от Jorkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х пи4 6е вида да дира още но ако не моа да си намера пак ше се обърна към вас. и пак 10х

а и нещо друго ето един сайт с таблатури за барабани. пожелавам ви да ги нау4ите и да смайвате вси4ки около вас с бързината си.

http://www.mxtabs.net/drumtabs.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.