Jump to content
Българският форум за музиканти

да ви е гадно


Recommended Posts

Свинщина :dance: Как не ги е срам да правят такива работи тия хора :evil:

Той сигурно си има още 6 подобни та не му пука особено, ама аз като гледам и ми става зле.

Ако не му трябва защо примерно не ми го даде :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми к'во да го направи, да го препикае ли. С квото има под ръка. Пък и предполагам се е ядосал, че се запалило та за това. И аз един път като разклонителя ми угаси за 5 мин. 2 пъти компа и го направих на парчета само с ръка и под с доста псувни за ужас на всички присъстващи. 10 секунди беше цялата хава.

 

А някой гледал ли е концертите на Venom 1986 в Hammersmit Odeon как ломеха цялата апаратура. И на мен ми стана жалко ама нейсе. Ще си купят друга. АААА и Nuclear Assault имат също такъв концерт. И не са единствени. :D:D:D :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз да имам пари да си купувам всеки ден нов синтезатор няма да се замислям ами ще потровавам вчерашния,само заради шоуто,от друга страна ми се струва доста тъпо:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз един път като разклонителя ми угаси за 5 мин. 2 пъти компа и го направих на парчета само с ръка и под с доста псувни за ужас на всички присъстващи. 10 секунди беше цялата хава.

 

Излял си си чуствата май :P

 

Уфряй с лопатата кадето свариш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дори и да става въпрос за шоу, пак не мога да простя такова отношение към музикални инструменти. Онзи ден гледах G3 с Малмстий. Тъпата свиня си разби китарата просто ей така - не че беше в някакъв луд екстаз, просто да се направи на велик- голяма простотия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпата свиня си разби китарата просто ей така - не че беше в някакъв луд екстаз, просто да се направи на велик- голяма простотия

 

тоя дебелия и ония тъпак блекмор са просто ненадминати Олигофрени....

ебал съм ги и музикантите калпави..

От концерта на тъпата свиня, не съм слушал и 1 негов албум..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда аз винаги превъртам тоя концерт и си гледкам само двамата ми любимци и накрая , когато са тримцата и се мръщя като свинята се включи ни в клин ни в ръкав да импровизира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.