Jump to content
Българският форум за музиканти

AG Logic Articulation COMPLETE - Released


Vacheto

Recommended Posts

Васето,не се коркай,тук в този форум забележките се приемат като уискито само с ЛЕД,содата е гаранция,че са те изслушали внимателно щом чак до акцента са стигнали.За това остави ги тия на бира.Явно"гроздето е кисело,щото е нависоко"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Като сноби никога няма да купят нещо от 'изостаналия' свят, дори да е върхово постижение, ще предпочитат по-скъпо и посредствено, но от 'бяла' страна...

 

 

 

"Изостаналия Свят" - няма такова нещо! Ти си станал бял роб и си се комплексирал тотално. "Изостаналия Свят" в момента в лицето на Audio Grocery бичува "Напредналия Свят" по простата причина, че не могат да изкарат нещо конкурентно! Тази материя е остър камък за много DAW производители вкл. Apple Logic. Факт е че, от 2013 до сега сме монопол в тази индустрия.

Нека спомена, че работим по ултра унифициран стандарт: Cubase & Logic с поддръжка на iOS Articulation Teleport. Ето това е най-големият "прът" (да не кажа друго) в задниците на "Напредналия Свят".

 

BTW: На острова идвам само по покана на Университети и други Проекти, които ми плащат 100% всичко, за да ги науча на акъл - т.е лекции, семинари , работа по ПРО аудио семплинг и т.н. До сега Британското отношение към мен лично, е повече от приятелско - знаеш ли защо? Защото "Летвата е много висока", и много добре преценяват това (без значение че идвам от "Изостаналия Свят") - не съм бял роб.

Редактирано от Vacheto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Запри се бе, човек! Опомни се!

 

Ще подмина много грозните ти лични нападки, които са най-малкото странен отговор на многобройните похвали от мен към продукта ти и лично към професионалните ти способности.

 

Само ще обърна внимание, че 'изостанал' свят беше в кавички - ясен знак, че не го мисля за такъв. Саркастично показах, че е 'изостанал' само в главите на тукашните сноби, към които едва ли някой (освен тебе) се заблуждава да се числя. Числя се към 'изостаналите' и не се срамувам от това.

 

Да не видиш кавичките едва ли се дължи на диоптри. Да не им разбереш смисъла едва ли се дължи на ниско IQ - най-честно те смятам за (много) интелигентен и го написах повече от веднъж...

 

Единствено обяснение виждам да си заслепен от обида, че не бях възхитен от английския ти. Което няма нищо общо с интелекта и професионализма. Признах открито, че и моят не е 'роден' след 25+ години по чужбините... Щом толкова те е засегнало, искам най-дълбоко да се извиня, че изобщо съм го споменал и ще съм благодарен ако може админът да ми изтрие всички постове в темата.

 

И накрая ще повторя поканата при следващо идване (явно често те канят) да се разберем на по бира.

 

Ведро настроение и успехи! [emoji106]

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено обяснение виждам да си заслепен от обида, че не бях възхитен от английския ти.

 

Не а това. Един път благодарих на всички тук за високия критерий на критицизъм, няма нужда се се повтарям.

 

Имам само един единствен въпрос на който не мога да си отговоря дълги години...

 

Защо само БЪЛГАРИТЕ повдигат критики по дадено изобретение, разработка и т.н, направено от техен сънародник, компания и прочие?

 

Помогнете ми да дефинирам тази Българска черта! Не е Балканизъм (защото не е характерна за съседите ни). Не е завист, не е конкуренция, не е дори истинско лицемерие ("голяма работа си, ама ти е кофти енглиша" - ако не е енглиша ще е нещо друго)...

 

Какво е тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vасето,един от отговорите е-когато нещо направи силно впечатление на Бай Ганьо,неминуемо се подлага на критика с цел да се научи повече от кухнята на ситуацията,изобретение,о ткритие и т.н.,за да може и той да измисли нещо подобно за да блесне,ама ако може без да се напъва и поти да получи ноу хауто "безплатно".Нашите майстори на перото много пъти са описвали този"феномен"на ментилноста на българина,само Алеко ще спомена.

По този повод имаме една "мисъл"-Седим и мислим,в един момент усещам че само седим!Или пък- Най мразим да мислим,оти неми плащат за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След първата публикация на Бицев предположих, че темата e много вероятно да придобие още нехармонични съставки. Щеше да е хубаво, ако бях сгрешил.

 

Нали знаете приказката за петимата, които прекосили една река и започнали да се броят, дали някой се е изгубил? Започнал единият да брои,  преброил 4-ма. Всеки преброил, че са 4-ма. Разтревожили се, започнали да се оглеждат, да се тюхкат къде се е изгубил петият. Минавал един възрастен човек, видял ги умислени, та ги попитал какво има. Те му казали, че били 5-ма, но единият се е изгубил. Човекът се досетил каква е работата и ги преброил. Петима. Защото броящият винаги е пропускал да проброи и себе си.

 

Нещата в действителност не са толкова сложни и не е необходимо да се драматизира: Отваря се тема, за която основателно се предполага, че може да се пише в нея всичко свързано с продукта. Няма отбелязани предварително ограничения. Привичката по презентацията явно прави впечатление и се изтъква директно. След това се обяснява за нея, отчитат се съображения, вкл. лични такива. Не е упоменато, че дискусията по въпроса е нежелана и че презентацията остава непременно във вида, в който е, напр.: "Благодаря за споделеното мнение, но... така и така... презентацията ще остане в този си вид и моля да не го дискутираме повече." Следователно дори няма добри основания за недоволство от споделените мнения, от негативни емоции и лично отношение, мрънкане и подобни. Това дерайлира темата и сваля нивото на общуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Степен.... нека оставим англоговорящите да изправят краставиците,аз като съм на вие с английския що не се коркам,за мен английският е език от звуци които най добре се повтарят от папуасите,за това се и наложи у свето,и двамата сте у английско,колко англичани чувате около вас да говорят правилен граматически английски??? Щото я не чух,сумати наречия,по които можеш спокойно да разбереш от коя част са на Англия.А пропо за мен англичаните са най грозната нация,обаче им харесвам музиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.