Jump to content
Българският форум за музиканти

Пускам и аз нещо


Sandro

Recommended Posts

Епа да се беше научил да играеш на CoD колкото и да свириш на барабани... (междудругото май ти не си този Sandro, за който те мисля и ще трябва яко да ти се извинявам хахахха).

 

А сега сериозно за парчето... значи абстрахираме се тотално от ужасният звук... почти непоносим е, но както и да е...

 

Мога да кажа, че много ми хареса парчето. Интересен басец, много енергични барабани, китара, хармонии ала бала :D

 

След това интересна бавна част... е там най-си личи че сауда е гаден, но както и да е...

След това интересни последни рифове и съвсем леко неадекватен край, но както и да е... айде чакаме вокали и хубав запис (ако ти се работи на тая тема, можеш да попиташ тук във форума каквото те интересува и общо взето винаги ще получиш отговор).

 

Общо взето много добро парче като изключим гадният саунд. Поздрави и да си запишете вокали максимално бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:P:D Допада ми стила , ама я сложете едни вокалчета да звукне изцяло.Според мене може да наблегнеш още малко на ритъм китарите като изсвирване за да станат по стегнати , а за звука .... бе мен китарите ми харесват да ти кажа , само малко ми фалшивее тая отдясно ама много леко иначе за звука на китарите не е толкова лош а и мелодийките са яки .... Нали не е тайна да кажеш с какво си ги записвал ...китарите де :):D:D:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless::P;) Допада ми стила , ама я сложете едни вокалчета да звукне изцяло.Според мене може да наблегнеш още малко на ритъм китарите като изсвирване за да станат по стегнати , а за звука .... бе мен китарите ми харесват да ти кажа , само малко ми фалшивее тая отдясно ама много леко иначе за звука на китарите не е толкова лош а и мелодийките са яки .... Нали не е тайна да кажеш с какво си ги записвал ...китарите де ;):P;);)

Ами аз и по-рано ти казах по USB с Digitech rpx 400... И добавям малко дилей по солата..ами китарата едната вярно като че ли фалшивее нещо...;) хммм как ли се е получило така... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.