Jump to content
Българският форум за музиканти

ИКОНОМОВ


malkiat

Recommended Posts

WOW ! Мисля, че поста ми е по темата - става въпрос за контактите с Икономов.

 

Това е най-спретнатия и подреден сайт на български музикален магазин, който съм виждал ! Този на икономов и още един, не се сещам как беше (продават се стагове, пиана, цигулки и има каталог на сайта) са единствените сайтове на такива магазини в които можеш да прочетеш повече за предлаганата стока.

 

Евалата ! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-спретнатия и подреден сайт на български музикален магазин, който съм виждал ! Този на икономов и още един, не се сещам как беше (продават се стагове, пиана, цигулки и има каталог на сайта) са единствените сайтове на такива магазини в които можеш да прочетеш повече за предлаганата стока.

 

Евалата !  :ph34r:

... сорка бацка обаче требе ти кажа че сайта на МЦИ е най-скапания сайт на такъв магазин който съм виждал... от личен опит ше ти кажа че сметката ми за телефона е огромна понеже постоянно трябва да си правя справка (с продавач консултанта или със самия г-н Икономов) за цени и всякакви други глупости показани в тоя сайт...

 

1. Тоя сайт сигурно го обновяват на 3 години веднъж...

2. Има стока която предлагат в сайта а реално я няма (тва вероятно се получава поради горе споменатия факт)...

3. Информацията за стоките е на английски и ако си някой който все още не е запознат с термините доста ше има се ровиш да си превеждаш...

4. На посочения мейл не можеш да намериш никакви отговори на въпросите си понеже явно седи там само за украса...

5. Няма смисъл да кликаш върху разделите "COMPANY, ALL PRODUCTS, PROJECTS, SERVICES" защото там няма да намериш никой...

 

... тоя сайт го знам кат 5-е си пръста понеже доста съм се ровил там... естествено в крайна сметка се окава че е най-добре да въртиш яко телефони за да рабереш това което ти трябва (ако изобщо разбереш нещо)... с цялото ми уважение но на това ако му викате добре подреден сайт евала ви казвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ този? http://www.camerton99.com/glavna.htm

ИКОНОМОВ-20 страници китари,само една леворъка :ph34r:

Редактирано от metalmorphosis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.