Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз моя милост и... пак аз


Chip

Recommended Posts

Така така такаааа....

 

Името ми е Методи Христов а.к.а. Итилмор Ердин Келебтил за онези, които някога са ме срещали в средите на ролевите игри или толкинистите, които ме помнят.

 

На 22 съм, не се смятам за много музикална личност, но какво да се правии...

 

Баща ми свири доста добре, но за съжаление му лиспва смелост за нещо голямо. От него не можах да се науча да свиря на нищо за съжаление... друго друго.... в момента малко ми пречат да мисля... и то адски много... аммм... мамка му :blink: А да... какво казвах... имам удоволствието да се познавам с един човек, който ми даде да разбера, че не бива да се страхувам от това да повярвам в гласа си. Благодаря ти Мишо.

 

Long live rock`n`roll :blink:

 

А да... и за само съучениците ми бях Joke или J :blink:

Редактирано от Chip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Браво - още един с гласище долетя при нас!!! ;)

 

:) Ползотворно пребиваване тук и дано да се престрашиш и за някой съвместен проект с някой от коУегите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така така такаааа....

 

Името ми е Методи Христов а.к.а. Итилмор Ердин Келебтил за онези, които някога са ме срещали в средите на ролевите игри или толкинистите, които ме помнят.

 

На 22 съм, не се смятам за много музикална личност, но какво да се правии...

 

Баща ми свири доста добре, но за съжаление му лиспва смелост за нещо голямо. От него не можах да се науча да свиря на нищо за съжаление... друго друго.... в момента малко ми пречат да мисля... и то адски много... аммм... мамка му :D А да... какво казвах... имам удоволствието да се познавам с един човек, който ми даде да разбера, че не бива да се страхувам от това да повярвам в гласа си. Благодаря ти Мишо.

 

Long live rock`n`roll :)

 

А да... и за само съучениците ми бях Joke или J :D

Ехххх Чип ...нещо съм настинал сигурно защот късно затвори вратата ;););););););) да знаеш че ресторант "Север" не е същия без теб...За хората които още не те познават ще кажа че имаш уникален глас..и че си пял Child in time както си му е реда...тука хората разбират от музика и знаят за какво става въпрос...аре..пък знам че и ти вярваше в мен не по-малко .....we are the champions my friend

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така така такаааа....

 

Името ми е Методи Христов а.к.а. Итилмор Ердин Келебтил за онези, които някога са ме срещали в средите на ролевите игри или толкинистите, които ме помнят.

 

На 22 съм, не се смятам за много музикална личност, но какво да се правии...

 

Баща ми свири доста добре, но за съжаление му лиспва смелост за нещо голямо. От него не можах да се науча да свиря на нищо за съжаление... друго друго.... в момента малко ми пречат да мисля... и то адски много... аммм... мамка му :blink: А да... какво казвах... имам удоволствието да се познавам с един човек, който ми даде да разбера, че не бива да се страхувам от това да повярвам в гласа си. Благодаря ти Мишо.

 

Long live rock`n`roll  :blink:

 

А да... и за само съучениците ми бях Joke или J  :angry:

Ехххх Чип ...нещо съм настинал сигурно защот късно затвори вратата :huh::huh::):D:D:D:D да знаеш че ресторант "Север" не е същия без теб...За хората които още не те познават ще кажа че имаш уникален глас..и че си пял Child in time както си му е реда...тука хората разбират от музика и знаят за какво става въпрос...аре..пък знам че и ти вярваше в мен не по-малко .....we are the champions my friend

Хаха ти сте много яки хахаха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Що пееш, Пенке ле?... Какъв ти е вкусовия мир, нещо ориентировъчно?...

Бог да те поживи и честит Краводер Версайски Опитомен. Шега, добре дошъл, пей, бре! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.