Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

милкое с този мустак е N1:)

Сега подготвям кавър на "Елате пиленца при батко" ще е блусария.... :):):):D:D ...аве Милко много ме забавлява верно не с пеене и музика макар да има една прочувствена балада "Шофьорски блус".. :D:D:D:D ...спирам че не всички разбират чувството ми за хумор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-великият за мен e Robert Plant.Най-влиятелният и най-креативният,пак казвам - за мен.

Обичам го. :blink::lol::lol::lol::D

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stive Taylor,Coverdale,Bon Jovi,Freddy Mercury,Bono,Sting,Sinatra,Nat King Cole,Joe Cocker,вокала на Symply Red,La Brie,...абе много са!

А от дамите наи-много ми допадат Norah Jones,Aretha Franklin,Sade,Tracy Chapman,Bette Midler,но то всичко си е доста субективно и е изцяло до човека и вкусовете му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за БГ вокалисти съм напълно съгласен за Любо(там други работи ме дразнят,но това не променя факта,че пее много добре)

Точно така е:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вокала на Симпли Ред е с така сложното и нелогично,на фона на цялата група име,....................................-Симпли Ред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

любимата ми песен на Симпли Ред - Сутрин кът ми стане(Something got me started-ако не сте забелязали приликата в произнушението-сега е момента да се позаслушате)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stive Taylor,Coverdale,Bon Jovi,Freddy Mercury,Bono,Sting,Sinatra,Nat King Cole,Joe Cocker,вокала на Symply Red,La Brie,...абе много са!

А от дамите наи-много ми допадат Norah Jones,Aretha Franklin,Sade,Tracy Chapman,Bette Midler,но то всичко си е доста субективно и е изцяло до човека и вкусовете му.

Не вярвах, че има човек с който вкусовете ни толкова да се припокриват... :cheers::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stive Taylor,Coverdale,Bon Jovi,Freddy Mercury,Bono,Sting,Sinatra,Nat King Cole,Joe Cocker,вокала на Symply Red,La Brie,...абе много са!

А от дамите наи-много ми допадат Norah Jones,Aretha Franklin,Sade,Tracy Chapman,Bette Midler,но то всичко си е доста субективно и е изцяло до човека и вкусовете му.

Не вярвах, че има човек с който вкусовете ни толкова да се припокриват... :headbang::beer:

Сериозно ли бе?! Еба си майката...,много яка работа.Аз пък наистина въобще не съм и допускал подобни истории. :godbless: HAIL,брат по "музикален вкус"! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.