Jump to content
Българският форум за музиканти

Добре дошли в зле режисираната...


Recommended Posts

Това е точно отпреди една година. ;)

и кво от тва?

шекспир е от преди 400:)

Хахахаа... единствената разлика е че това което казва Шекспир не го знае всеки... поне всеки мислещ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох статията. И много се радвам че отделих време да го направя. Тя ме накара да се замисля :think: Наистина не се казва нищо ново, но пък това което се казва е грубата реалност, без да се спестява и омекотява.

 

Не знам на вас как ви е повлияла, но лично на мен ми затвърди силно желанието да ходя някъде в чужбина. Там поне знаеш, че ако не се получава значи проблема е в тебе. А тук може да правиш нещо много стойностно и пак да го духаш :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох статията. И много се радвам че отделих време да го направя. Тя ме накара да се замисля :think: Наистина не се казва нищо ново, но пък това което се казва е грубата реалност, без да се спестява и омекотява.

 

Не знам на вас как ви е повлияла, но лично на мен ми затвърди силно желанието да ходя някъде в чужбина. Там поне знаеш, че ако не се получава значи проблема е в тебе. А тук може да правиш нещо много стойностно и пак да го духаш :killyou:

Има такъв момент <_<:dance: :dance: :blink::lol:

 

Междудругото я бях чел преди много време... както и да е... айде ще казвам мнение некой друг път, че в момента не ми е да се сдухвам и за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...лично на мен ми затвърди силно желанието да ходя някъде в чужбина. Там поне знаеш, че ако не се получава значи проблема е в тебе. А тук може да правиш нещо много стойностно и пак да го духаш :killyou:

абсолютно си прав

за съжалене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Ако искате да чуете нещо наистина мръсно – български музикант говори за български музикант!!!”

 

Бай Ганьовщина. Докато манталитета ни е робски и стоим и допускаме да ни стрижат и доят с приведена глава ( горна) :) няма да има управия. И така ще щото завистта на българина е безгранична. Поговорките ги знаете за Вуте Нане и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Интересно къде е сега въпросният автор Васко и какво мисли по въпроса?

 

Какво се е порменило за 5-те години от тая статия? Кой се изнесе в чужбина и кой остана? Кой успя и кой се самоуби?

 

От пресните писания в този форум едно е ясно: не се е порменила склонността ни да се жалваме, да псуваме, всички да са ни виновни. Не че няма светли изключения - но това доминира.

 

Да продължаваме ли в тоя дух?

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.