Jump to content
Българският форум за музиканти

Радвам се на този форум


alrock

Recommended Posts

Здравейте и от мен. :hello: Казвам се Александър Стефанов, на 33 съм и свиря на китара вече 20 години. Занимавам се с тонрежисура в Диема Вижън, както и с ДВД ауторинг за съшата фирма. Отговарям за звука, както и за хилядите аудио връзки, кабели, платчици и т.н. Отказах се от свиренето с групи преди 5 години. Сега свиря сам в къщи през свободното си време, което е страшно ограничено за съжаление. :( Радвам се много на този форум и искам да изкажа почитанията си на всички, които не се отказват и продължават да се занимават с музика. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми добре си ни дошъл . Тамън още един на зряла възраст - май скоро ще има достатъчно хора за секция рок до пенсия - майтап бе - определено мисля че между 30 и 40 години е най продуктивната възраст за рок .... е и не само ... Цеко :virtuoz::(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане. :hello: За музиката харесвам Van Halen, Stevie Ray Vaughan, Zakk Wylde, Pat Metheny,Scott Henderson и всички останали. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ами братче жалко, че си се отказал да свириш по банди, хубавото е, че поне не си се отказал напълно от китарата!!! Аз също работих, като звукоресисёр, вече 13та година се занимавам с китарката, но все още свира по банди!!! Но както и да е!!! Не се отказвай от китарката, защото все пак това са 20год., свирене, опит, рутина, и не оставяй, този талант, който Господ ти е дал!!! :metalist:

 

УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами братче жалко, че си се отказал да свириш по банди, хубавото е, че поне не си се отказал напълно от китарата!!! Аз също работих, като звукоресисёр, вече 13та година се занимавам с китарката, но все още свира по банди!!! Но както и да е!!! Не се отказвай от китарката, защото все пак това са 20год., свирене, опит, рутина, и не оставяй, този талант, който Господ ти е дал!!! :)

 

УСПЕХ!!!

Здравей. Благодаря ти за милите думи. Наистина се зарадвах. Особено, когато са написани от човек с твоята визитка.

Що се отнася до свиренето с банди, отказването ми първоначално бе временно.В последствие се оказа, че това "временно" трае вече 5-та година. :) Както се казва така се завъртя колелото. ;)

 

Поздрави и успех на теб и на бандата ти "Кондор". :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Благодаря ти за милите думи. Наистина се зарадвах. Особено, когато са написани от човек с твоята визитка.

Що се отнася до свиренето с банди, отказването ми първоначално бе временно.В последствие се оказа, че това "временно" трае вече 5-та година. ;) Както се казва така се завъртя колелото. :D

 

Поздрави и успех на теб и на бандата ти "Кондор". :cheers2:

 

Ами аз ти благодаря много!!! ;)

 

И УСПЕХ!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Благодаря ти за милите думи. Наистина се зарадвах. Особено, когато са написани от човек с твоята визитка.

Що се отнася до свиренето с банди, отказването ми първоначално бе временно.В последствие се оказа, че това "временно" трае вече 5-та година. ;) Както се казва така се завъртя колелото. :D

 

Поздрави и успех на теб и на бандата ти "Кондор". :cheers2:

 

Ами аз ти благодаря много!!! ;)

 

И УСПЕХ!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл и от мен :D

Добре заварил. ;) Много ми харесаха нещата, които си качил в my space. :cheers2:

 

Благодаря ти много ;)

 

И УСПЕХ!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.