Jump to content
Българският форум за музиканти

Korg Pa 80


krasi_blg

Recommended Posts

здравейте ами какво да ви кажа имам много голям проблем :wall: преди 3 дни седнах да си росвиря и когато включих клавира на дисплея ми излезе само корк ра80 и тва е пълен блокаж не мога ништо да права не свети нито един бутон и ни ме допуска в менюто офффф още по лошото е че съм в чужбина а тук почти никой не се занимава с корк охххх случвало ли му се е на някой това с такъв клавир ако ниакой знае нещо по вапроса нека ми пише благодаря ви :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте ами какво да ви кажа имам много голям проблем :wall: преди 3 дни седнах да си росвиря и когато включих клавира на дисплея ми излезе само корк ра80 и тва е пълен блокаж не мога ништо да права не свети нито един бутон и ни ме допуска в менюто офффф още по лошото е че съм в чужбина а тук почти никой не се занимава с корк охххх случвало ли му се е на някой това с такъв клавир ако ниакой знае нещо по вапроса нека ми пише благодаря ви :cheers:

Смени си операционната система.Можеш да я изтеглиш от www.korgpa.com

4 дискети са и има описание за начина на инсталиране.Ако има проблеми пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте,наскоро си купих КОРГ па50 оба4е имам голям проблем.Из4езна ми баса на вси4ки ритми дори и на заводските.Има бас само като пусна демото.Моля ако някой може,да ми помогне.Благодаря жи преджарително!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истина е, че излязоха боклуци - дори съм говорил на тази тема с известния, може би, на всички Иван Бозов от Пловдив и той ми каза, че почти всички давали някакъв дефект, обаче ги купували бясно, тъй като имало готови ориенталски ритми към тях. Иначе - моите почитания - PA серията показва много голямо качество - едни от най-добрите самосвирки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа,че всичкиклавири от РА-серията,дават такива проблеми,защото операционните им системи са много зле.Лесно се вкарват вируси,като си сменяш стиловете.Наи-лесното е,преинсталация,която става за 5-10 минути.За цялата РА серия има OS na http://www.korgpa.com/pa_root/en/news/news.html?en

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Искам да ви кажа,че всичкиклавири от РА-серията,дават такива проблеми,защото операционните им системи са много зле.Лесно се вкарват вируси,като си сменяш стиловете.

 

:greenangel:

 

А по мрежата ловят ли вируси???

Редактирано от dany
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа,че всичкиклавири от РА-серията,дават такива проблеми,защото операционните им системи са много зле.Лесно се вкарват вируси,като си сменяш стиловете.

 

:blink:

 

А по мрежата ловят ли вируси???

 

тези вируси не са дето ги знаем от комповете, даже нямат нищо общо с вирусите, само когато вкарате сетове от други клавири, гледайте да има само USER 1, User 2. User DK, останалото просто го изтрийте, останалите Useri ако ги заредите, най-често възникват проблеми с Pad овете, Volumeto, заключване на Userite-ритми, ако някой срещне проблеми с па серията мога да му помогна, а и от много време съм с pa80 и pa1x, и 80 ката бачка си супер, само с pich benda имах веднъж проблем, иначе е безупречен, с 40 гб хдд съм и с 3 карти, клавира направо е убиец :rolleyes::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.