Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn Dime Model


avaavaava

Recommended Posts

Един пич е писал че имало в малкия цум китарки" Washburn Dime model" -(Даймбек от Пантера )някой знае ли нещо повече как са боядиани(финиша)...флойда менте ли е?Адаптери?

Този малък цум кога ще работи по празниците?

Има ли някакъв телефон там на магазина GSM?

Изобщо има ли наистина такива китари там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ИМА САМО ЕДНА ТАКАВА -чЕРНА НА ЦВЯТ

(или преди седмица - две имаше )

тия са китайски от най евтините

цената и е около 600 лв

не мисли че е вьрха на сладоледа

(не че са зле - но си свирят като за 500-600 лв - толкова)

пьк и наскоро имаше тема за проблем с китарите оттам

предполагам си я чел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм от тоя модел в Малкия Цум, но и във Фактор. На цвят едната беше зеленикава, другата не помня как беше. Китарките не са лоши, свирят добре, само дето са малко неудобни. В смисъл, че главата тежи и дърпа цялата китара на ляво като си я сложиш, но се свиква. Ето за тоя модел иде реч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази съм я виждал но ми се иска да няма черепляци и кокаляци за това питам за боята..

Надявах се тази да е черна -дюс!!!

А за работното време знаете ли нещо?

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю @avaavaava,

Информативно искам само да ти кажа, че китарките на Washburn и особено сигничър моделите на Дайм(R.I.P.) не са от най-евтините - въвят от порядъка на 5000$!

Та ако си решил да си вземаш такава не очаквай да намериш няква яка за 500лв и цепи мрака :bravo:

Иначе аз съм голям фен на Даймбег и мило и драго бих дал само да пипна такава китара...

Успех!

 

П.С. Поздрави с Pantera - 5 minutes alone :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми според мен китарата не е сигначър модел еми е кат мойта,демек изглежда така обаче адаптри и общо взето всичко е по-хубаво :bravo:

ето снимка

20_1.JPG

:guitar:

според мен е това (модела),но може да греша така,че :bravo:

поздрав с Pantera-This love

Редактирано от Washburn4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю @avaavaava,

Информативно искам само да ти кажа, че китарките на Washburn и особено сигничър моделите на Дайм(R.I.P.) не са от най-евтините - въвят от порядъка на 5000$!

Та ако си решил да си вземаш такава не очаквай да намериш няква яка за 500лв и цепи мрака :bravo:

Иначе аз съм голям фен на Даймбег и мило и драго бих дал само да пипна такава китара...

Успех!

 

П.С. Поздрави с Pantera - 5 minutes alone :bravo:

Има и по 3500 евро обаче аз правя експерименти като слагам истински адаптери(SH -13 ) и флойдове -дори ако намеря зиро резистенс от Ибанец ще сложа...

Са знам че може и да се излее сума ти философия за дървото и т.н.т но от опит вече знам че дори и да не е дървото най-дрън -върха на сладоледа свири перфектно без значение какво точно е(наи-малкото има по различен звук от махагон -какъвто е оригинала по принцип -имам от ясен такава китра и кърти) .

 

Някой може ли да потвърди че китарата която се продава е точно такава 1: 1 като на снимката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми според мен китарата не е сигначър модел еми е кат мойта,демек изглежда така обаче адаптри и общо взето всичко е по-хубаво

Уффф че съм и аз имам предвид че почти всичко е по-лошо от сигначърите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да потвърди че китарата която се продава е точно такава 1: 1 като на снимката?

Аз го потвърждавам. Втория ни китарист в бандата си взе такава лятото и е абсолютно същата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата там е червена с гаден зелен череп - няма да я взема!!!

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да сте срещали тези два модела някъде да се продават из милата ни родина?

Или ако може да предложи някой от къде мога да ги купя?

Най вече ме интересува зелената класика..

 

цък

 

 

 

црък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.