Jump to content
Българският форум за музиканти

нема Esp дилър за България...


hellsing

Recommended Posts

... китарите ESP се славят като едни от най-читавите в света но уви аз немога да намеря дилър на ESP за България... вероятно шот нема такъв... по-лошото е че май и нема да има такъв и за вбъдеще... а най-лошото е че дилърите на музикални инструменти (които се броят на пръсти в България) ще продължават да ни засипват с разни боклуци с високи цени... то всъщност дори и да имаше дилър на ESP сигурно щеше да внася китарките не от САЩ, а от некоя измислена държавица където ги взима за жълти стотинки, а ни ги продава на мега високите цени с предлога че са High Quality... кат заключение бих казал само... кофти баница братлета....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% съгласен съм с теб.

обаче има и един друг фактор:малко хора в българия могат да си позволят ESP и дилърите смятат че нямат кирия да станат представители или дори да зареждат ЕСП.Общо взето сме много прецакани. ;);)

Редактирано от Washburn4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема ЕСП но има скица на модел на ЕСП, майстор лютиер и едни пари.

И кво - то ЕСП има, че даже по-читаво излиза от заводското дето ти го носят от Америката (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alexi_Laiho

 

... мисълта ми тука беше че ние си даваме ени парици и си мислим че си купуваме нещо марково но в крайна сметка не е съвсем тка ;) режат ни главиците хората ;) нищо лично... или почти нищо лично но ше спомена: "Музикален Център Икономов" - Благоевград и "Фактор" - София, Варна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, всяка марка си има и своите бюджетни модели, които се произвеждат в повечето случаи в азиатските страни. Нима очакваш американско ESP или амареикански Jackson за 500лв?!?

на мен мисълта ми беше, че не казваш нищо ново и в общи линии не открих смисъла на темата, това са неща дискутирани неведнъж тук ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз съм от седмица в тоя форум и не ми се четяха 1700-те (че и нагоре) теми за да скифам за ко сте лафили ;) а темичката я пуснах шот се дразня че хората внасят Ibanez и други, а за ESP никой не се е сетил ;)

 

на този линк всеки може да разгледа моделите на ESP и да направи справка за цените им (и да се убеди че не са чак толкова скъпи)....

 

http://espguitars.com/guitars.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са скъпи верно е, но се замисли ти самият би ли станал техен вносител тук и колко китари ще продаваш на месец...вероятно ако ти би рискувал...те не биха рискували с теб - тук. Мисля, че сигурно музикалните къщи които се занимават с това са се интересували няма начин...просто хората не им е изгодно да внасят тук. Аз моето ЛТД си го взех от ибей.ком с шипинг както си му е реда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alexi_Laiho

 

... мисълта ми тука беше че ние си даваме ени парици и си мислим че си купуваме нещо марково но в крайна сметка не е съвсем тка ;) режат ни главиците хората ;) нищо лично... или почти нищо лично но ше спомена: "Музикален Център Икономов" - Благоевград и "Фактор" - София, Варна ;)

Аз пък никаква мисъл не виждам в темата.

Теми за произволни оплаквания има, и те са споделили всички една съдба - затворили са ги.

 

Тази няма да се пропусне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.