Jump to content
Българският форум за музиканти

Разкажете за своя у4ител.


Recommended Posts

Аз пък търсих около година и се оказа,че в моя скапан град Разград все пак има един учител-Евгени Якимов.Ходя при него от близо 3 месеца и съм доволна.За три месеца човек не може да научи много много,ако свири по два пъти в седмицата,но мисля,че се справям добре засега :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Аз пьк си нямам учител ;) , никога не сьм ходил , просто си гледам уроци и други видеота,живея в Русе,ее сам си се уча............кво да правим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 години самоук.. а сега от 2 месеца започнах най-после уроци при Иван Енев. Това, което съм си мислил, че свиря... просто съм се залъгвал. А даскала - това е човека, който ме вдъхновява и просто ме надъхва максимално.. РЕСПЕКТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данката от Death Squad. 3 пъти съм ходил при него - показа ми нотите, тактове ала бала, научи ме на прав бийт и каза "Аре от тука си ти - сам ше се учиш". И тва и права общо взето :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее ако някой ми каже един учител в Русе,който да ти покаже правилния начин дори да дьржиш палката ще има една каса Jack Daniels :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей......ама ако се издьниш от кьм професионализьм........айде аз не пия ама един кашон "Зайо-Байо" ще имаш да чрпиш :greenball: , между другото аз преподавам ..... хахаха .... ама исках да кажа че не сьм ходил на учител , ами сьм учил всичко сам ... с малката помощ на тези видеота които сьм изброил в темата за ДВД уроците :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Едно име бие всички- Николай Тончев от Варна. Няма да пиша суперлативи и да тръгна да му хваля ерудицията, таланта и невероятната методика като преподавател, чиято единствена цел е да създава добри музиканти. Който е учил при него знае за какво става въпрос. Койtо не е - да пита някой от неговите ученици - брат ми Желяз от Awake, барабанистите( сори пичове забравих ви кой къде свиреше :blush: ) на Уикеда, Crowfish, How Much? и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги Ангелов. Заклевам се, почти нищо интересно не показа, нооооо със сигурност ми даде насока на мислене по отношение на музиката. Останалото го добавям от себе си и от опита на другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.