Jump to content
Българският форум за музиканти

The_gorer


Recommended Posts

:unsure: Идеално! :cheers: А - и като казах - и дъвки("Идеал" вече ги няма,но...Можна вспомнит!!!) :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Даааа... за съжаление концернът "Идеал" беше закрит (RIP). Ще ми липсва ароматът на веро и половинчасовото сглобяване на парченцата дъвка в устата. Но все още ми се намират една-две дъвки от онези сръбските, дето изглеждат като цигари. Спечелих ги преди десетина госдини от едно стрелбище и вярвам, че вече са достатъчно сухи и тронливи за да заместят "Идеал"-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям мохабет сте ударили:unsure:абе а ви се намира някоя каса с бира и една кофа сладолед?ми то ще настане масово насиране бе:cheers:кви ги говорите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Topsun, щеше ми се да имам поне касата с бира, ама напоследък съм толкоз окъсял откъм кинти, че ако не беше домашния първак, не знам кво щях да пия.

За насирането не ми се вярва да стане, щот толкоз съм огладнял, че вече кензам паяжини, но ви името на идеята може да се назобим с рициново масло и да си направим парти по бельо :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

б*ах маа му!ти на фотосинтеза ли го караш?добре че е домашния първак!ама то ракия без мезе хич не върви:unsure:поне аз така не пия ракия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая ще си нарежа китарите и ще си боцвам трески за мезе.

Не знам само дали Ibanez върви с ракия. Първо ще пробвам с BC Rich-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще пробвам с BC Rich-а

Повчай го тоя BC Rich!!! Богат е на витамини B и C!!! :unsure: Предполагам, че има и желязо, малко зинк..., мед.... Може и да ти хареса!

 

А добре заварил и ме викни когато го ще го пържиш тоя BC rich, оти знам една добра рецепта!!!Някой спомена ли БИРА!!!!?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, assoass, много готски тен си вкарал виждам.

Добре заварил и ти!

Бира се намира - нали тук имаме пивоварна, а ти очевидно имаш връзки с цар Киро, така че от тебе ще е брендито B)

Междудругото, just for the record: как е времето в Столипиново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето е чудесно! Правим бУза и уиски с кехлибарен тен! B)

 

Вчера едни аверчета върнаха 200 кила ламарина и зеха та купиха зарзават! Купиха и малко картофки, защото тук сме се нахъсали на две кучета дето ухапаха 13-тата ми дъщеря! Ще ги праим на мусака!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреей, кученце на мусака. На виетнамски мурафети си се научил, маа му стара... Само внимавай с тенията - понякога се разкашква и губи формата на спагети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ду женатаааа яле кво става тука малиии.

Първо, добре дошел у форому.За Мускала (Москвича) ми е приказката, не моо ли некакво бартерче да удариме така некак си.Значи писал си че обичаш жени, ако сакаш моо да те заведа у Портитовци и коя си избереш твоя е. Другото ми предложение е ако сакакш да те включиме у кооперацията, че требва с нещо да караме млекото до мандрата, а тоо джуган е екстра за таа работа.

 

Ей ако некой се интересува да знаате:

Заменям Трабанка за къпана Врачанка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Фи4о е силен държи половин Бойчиновци , цело Портитовци и идеална част от Орид .... тука шегата настрана

 

от доволен съкооператор ......

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джугана вече не е за продан.

Сега зафанах нов бизнес - продавам пъдпъдъчи яйца против запек и обриви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.