Jump to content
Българският форум за музиканти

Atari-matari


Atari

Recommended Posts

1)nickname: Atari

 

2)Възраст: 23 1/2

 

3)Образование: средно - ЕГ и на два изпита и дипломна работа от Висше

 

4)Вашият инструмент/и: Китара

 

5)Предпочитан музикален стил: Твърде много стилове и твърде различни. Обще взето харесвам британска музика;)

 

6)Вашият вдъхновител: Като тийн - Кобейн :cheers: , после Били Корган (Смашинг Пъмпкинс), Греъм Коксън (екс-Блър), а басиста на Блър за малко да ме направи басист:D и Фън Ловин Криминалс, Роб/Уайт Зомби, - това са главните

още Криспиън Майлс (Кула Шейкър), Бек, Нова Генерация, Бед Рилиджън, Туул, Ред Хот, Еър, - в различни моменти, а напоследък ме вдъхновяват някой не толкова познати открития на ВВС Мегачас... Както и нашумелите Франц Фердинанд

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Ако под това се разбира участия в групи - свирил съм по групи в Добрич, от където съм. Горе долу 4-5, като стиловете варираха от нещо-като-ска през кавър-група, та до грайндкор. Тогава не бях видял много и си мислех, че е голяма работа;) Иначе най-големия ми успех е подгряване на Сигнал, на площада с две авторски песни, а иначе не понасям тези пенсии... Имам доста авторски песни, но те са доста простички и не толкова музикално изпипани;) Иначе не съм свирил в група от 5 години, но това не ми пречи всеки ден да си свиря заедно със УинАмп-а;)

 

8)Странични интереси: Написани са в профила ми: Картография, Оригами, Книги, Компютри, Дизайн, GIS, Футбол

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Трудна работа

Редактирано от Atari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, ти кой си бе? Аз също съм от Добрич ;):D;) Милен съм аз. Я кажи с кой си свирил - сигурно се знаем, ама не се сещам :wall:

 

Бах - събрахме се ;);):cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D 'Айде най-честито ти и от мен прифорумяване и дано идват повече хора

с разнообразни интереси (и не само)като твоите!!! :D

 

:cheers: Чакаме те на следващата форумна среща - следи секция "Какво,кога,къде" :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кой казвам се Венци - свирех едно време с Делян, Левчев и Пушкин - Anarcho Revolt. А имаше и група Алегория като бях 10-клас хехехе. Последно свирих с Петър Вестника:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха знаех си, че ще ме объркаш с другия:cheers: Иначе ти си на 19 - аз на 23 и половина - разлика си има - нормално е да не се сетиш:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А явно и ти не ме познаваш от снимката.

Ти си свирил в Алегория, така ли? :cheers:

Тъпото е, че ти не си свирил в група от 5 години, а аз съм ходил по концертите през последните 5 години :cheers: А как ми се ходи на концерт в Младежкия...тука не е същото ;) Ама то без Митака и в Добрич май не е същото :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.