Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте да намерим малко клавиристи :-)


musicman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз свиря на пиано :blink:

 

Само дето теорията ми я няма хич иначе технически съм на може да се каже над средно ниво... мога да свиря на Шопен предимно нещата щото те много ме кефят... "Military" Polonaise, Op. 40, No. 1 например :blink: е може би най - доброто, което мога. Освен това, почти всички прелюдии (без много бързите моменти в някои от тях щото не съм се занимавал да ги разучавам :) , но ако се наложи за 1 - 2 седмици бих ги просвирил... мога да свиря и повечето (ако не всички - особено ако съм ги свирил преди това) бавни неща като Claire de Lune, Лунната соната (само популярното второ движение, без третото), На Елизе и т.н. Е, зависи де :green:

 

Свиря предимно по ноти и предимно класическа музика както се досещате може би... бих свирил и друго, но в момента се оказва, че нямам пиано, тъй като отскоро съм в София (имам си пиано в Пазарджик)...

 

Импровизацията ми е общо взето зле (тъй като теорията ми е зле също), но мога да си дрънкам с акорди там и да си съчинявам мелодийки... но нищо, което звучи професионално като нещо, което някой би купил... но като се замисля и всъщност не съм вложил много усилия във подобряването на импровизациите ми... просто повече ме кефи да взема едни ноти и да си усъвършенствам техниката и да ги разучавам...

 

Между другото се занимавам с "Tracking" малко... или се занимаваХ - нещо напоследък много бачкам и играя на игри :) . Това е композиране с компютър и семпли, за тези които не знаят. Може да намерите повече инфо ако потърсите "trackеr music" на някоя търсачка.

 

Правих разни експерименти и с "Buzz". Гъзария е, някой ден може и по - сериозно да се хвана...

 

http://buzzmachines.com

 

Някой друг занимава ли се с подобни работи.

 

Ако искате мога да ви пусна нещо, което съм правил... преди година. Малко детска радост е...

 

Та общо взето това е... бири не искам щото не пия алкохол :green: .

Редактирано от SiBiLaNt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип свиря от 7 годишен на пиано и от 5 години на клавир, но не може да се каже,че съм добър.Но за сметка на това какъв почитател на бирата съм...леле мале...Ха-ха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си търся клавиристка-все още не съм вийдал такава.И понеже аз съм клавирист искам да видя женското мнение за клавишите.Искам да се запозная с такава девойка, дето се кефи на клавирите.Евентуално можем да обменим и опит...ако съществува такава-нека ми пише!!!чакам!!!

Редактирано от SGEORGE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си търся клавиристка-все още не съм вийдал такава.И понеже аз съм клавирист искам да видя женското мнение за клавишите.Искам да се запозная с такава девойка, дето се кефи на клавирите.Евентуално можем да обменим и опит...ако съществува такава-нека ми пише!!!чакам!!!

 

Исфиняфай,ама...Ти чете ли ЦЯЛАТА тема?!?Аз какво съм според теб - мъжко ли :D ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си търся клавиристка-все още не съм вийдал такава.И понеже аз съм клавирист искам да видя женското мнение за клавишите.Искам да се запозная с такава девойка, дето се кефи на клавирите.Евентуално можем да обменим и опит...ако съществува такава-нека ми пише!!!чакам!!!

 

Исфиняфай,ама...Ти чете ли ЦЯЛАТА тема?!?Аз какво съм според теб - мъжко ли :D ?

Опа sorry.Нещо съм се объркал...не съм на тази земя...днес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си търся клавиристка-все още не съм вийдал такава.И понеже аз съм клавирист искам да видя женското мнение за клавишите.Искам да се запозная с такава девойка, дето се кефи на клавирите.Евентуално можем да обменим и опит...ако съществува такава-нека ми пише!!!чакам!!!

 

Исфиняфай,ама...Ти чете ли ЦЯЛАТА тема?!?Аз какво съм според теб - мъжко ли :D ?

Та кажи още нещо...примерно ква музика свириш...любими банди,клавиристи,песни,клавири...и т.н....каквото се сетиш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм така всеки ден - ще се разберем с теб,значи :D

Ама освен,че не съм на тази земя,съм и в някакъв филм от известно време и не мога да изляза от него...голям смях пада!!!Ама на мой гръб...ама и аз се смея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм така всеки ден - ще се разберем с теб,значи :blink:

Ама освен,че не съм на тази земя,съм и в някакъв филм от известно време и не мога да изляза от него...голям смях пада!!!Ама на мой гръб...ама и аз се смея!

Само кажи кой е филма - ще ти намерим субтитри и всичко ще е наред! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брех маа му!зор си е и тва е!няма колеги пианисти и тва е!мисля си да постна някаква нова тема за пианиси и след това се разобеждавам :blink: чудя се дали да не я поствам на дуги места като говорилнята например,за да е по достъпна,но все пак ще постна нещо ново:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм така всеки ден - ще се разберем с теб,значи :cheers:

Ама освен,че не съм на тази земя,съм и в някакъв филм от известно време и не мога да изляза от него...голям смях пада!!!Ама на мой гръб...ама и аз се смея!

Само кажи кой е филма - ще ти намерим субтитри и всичко ще е наред! ;)

Филма е SGEORGE SUPERSTAR...ама не знам имена на актьори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.