Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за Factor New Line


Jaden

Recommended Posts

Значи на път съм да взема това нещо (от ляво)

 

Искам да ме посъветвате, добра инвестиция ли е :think:

Редактирано от Jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Досега не съм чул някой да хвали тези китари... Мненията, които съм чувал, са от "недей" до "иди, пробвай конкретната бройка и ако ти хареса, удобна ти е, не бръмчи и се държи като китара - вземи я, пък после квот сабя покаже". 250 лв. ми говори, че ще я купиш нова, нали? Видях бтв 1 човек продава Епифон с такава форма за 500 лв. в "Купува - Продава" - ТУК - и бих ти препоръчал неговата китара (ако й няма нищо, естествено), ако формата на китарата е водеща (съдя по картинката в подписа ти). Но пък парите са 100% повече...

 

Овърдрайв - как от шпертплат бе, човек... :wall:

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да е от шпертплат. Нито от талашит :) Но 250 лева...кво й плащаш, дет се вика, дори и само заради формата си струва да се купи. А и няма да свири по-зле от някой Squier за 250 лв, нали?

 

А и в една друга тема колегата беше писал че има около 300 лв да отдели, а и до колкото разбрах - това му е първата електрическа китара, тъй че... Да взима, изобщо да не се ослушва :unsure:

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм чул някой да хвали тези китари... Мненията, които съм чувал, са от "недей" до "иди, пробвай конкретната бройка и ако ти хареса, удобна ти е, не бръмчи и се държи като китара - вземи я, пък после квот сабя покаже". 250 лв. ми говори, че ще я купиш нова, нали? Видях бтв 1 човек продава Епифон с такава форма за 500 лв. в "Купува - Продава" - ТУК - и бих ти препоръчал неговата китара (ако й няма нищо, естествено), ако формата на китарата е водеща (съдя по картинката в подписа ти). Но пък парите са 100% повече...

 

500 са ми много, 300 максимум.Иначе говорим за 2-ра употреба.Много ли ти се виждат парите за 2-ра употреба?

 

SomeoneElse, да, наистина ми е първа китара и се надявам да направя правилен избор, за да не съжалявам после :unsure:

Редактирано от Jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба? Че те нови май във Фактор са по толкова... Дано не те лъжа... но помня, че Фактор Ню Лайн китарките хич не бяха скъпи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя нова струва толкоз :)

 

Аз бях собственик на един Фактор със стандартна форма и флойд, който бях купил за 382лв. май. Все още много си я харесвам и като за китара за тия пари нямам никакви забележки!!

Чувал съм добри отзиви и за факторите с Les Paul форма. А тя май е в същата серия с тази, която искаш да вземеш. Така че мисля че няма да сбъркаш! Но за тия пари отиди и си вземи нова от магазин Фактор :D Не помня колко бяха нови, ама поне едно 70-80 кинта трябва да й свали човека, за да те примами да си я купиш от него :think:

 

Айде успех.

 

 

П.П. Стига с тия легенди за талашита :unsure: Тва само в България го (е) има(ло).

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във варненския Фактор иа една les paulka която е 175лв :)

(Ходих преди два дена)ама не съм я пробвал така че :)

иначе продавача каза че си струва парите(нз)

аре късмет с покупката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Аз един път пробвах един Фактор и хич не останах доволен от него. Той може да си струва парите, но въпросе е дали нещо за 175 лв. може да извади кой знае какъв тон. :)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

faktor SG e направена от залепени летвички с ширина 2-3 сантиментра

 

личи като я погленеш от близо на хубава светлина - затва струва тея пари

 

нещо като пълдин зебрите но от по широки летви бате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата си е много свястна. Вади си приличен звук за китара за тея пари и по нищо не отстъпва на никоя от същия ценови клас. Виждал съм и съм чувал такъв модел - екстра е. Моят съвет - взимай.

 

П.С. Във Фактор вече няма такива фактори :) Почнаха да внасят разни Washburn-чета, които са на горе долу толкова високи цени - и на по-високи. Така че, ако си се заинтригувал от тази - взимай.

 

Китарата е удобна, както за жици (т.е. свирене с перце) така и за свирене с пръсти.)

Редактирано от X_eNeMy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.