Jump to content
Българският форум за музиканти

Рисувани кожи и барабани


Recommended Posts

От доста време насам ми се е загнездила една мисъл в главата.Черната предна кожа на касата и едноцветните барабани,нещо взеха да ми доскучават.Замислям се за някакъв цветови тунинг,не че искам голи мадами със змийски тела ама.........Някой правил ли е подобно нещо,или поне знаете ли някой който може да го направи,така че да не ми се налага след това два месеца да си търкам сета с едра шкурка.Виждал съм такива барабани по концерти и ми стоят адски ефектно.Не ,че ще ми помогне на свиренето,но все пак............луд на шарено се радва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

е то и аз искам ама няма просто ,освен ние сами да си ги драскаме с маркери особено ако имаме такива художествени наклонностти :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в някоя рекламна агенция, където по принцип има печат върху чаши, запалки и други такива неплоски повърхности, да могат да печатат и върху кожа. Не съм питал, но имам един човек предвид и ще го.

 

Другият вариант е да се направи една винилова лепенка с големина на кожата и чисто и просто да се лепне, но пък тогава акустичните качества на кожата си заминават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да си направя барабаните така:

ахахаа ..е така със сигурност ще си гарантираш няколко минути внимание и без да можеш да свириш :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам едно момиче, което прави много готини тениски. Ама ги рисува с некви боички или нещо такова. Ако това няма да попречи на звука. Мога да я питам дали би се захванала с такова нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам едно момиче, което прави много готини тениски. Ама ги рисува с некви боички или нещо такова. Ако това няма да попречи на звука. Мога да я питам дали би се захванала с такова нещо.

за пилето (илка) ли става дума. от софия? :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в рекламни къщи правят едни много хитри лепенки изрязани с ниаква яка машина и само си ги лепиш...

Не знам обаче дали става за истински шарени картинки (снимки и такива неща)

Освен това вероятността да ти се скапе звука май е съществена (самите лепенки са си дебели...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) много ми е чудно защо се вманиачихте толкова?взимате една стара чисто бяла кожа и си я рисувате с моливчета и флумастерчета (както едно време като бяхме малки).ако се прецака,няма да е голяма загубата,щото кожата е стара,а ако става ще е гот:)нали така ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е чудно защо се вманиачихте толкова?взимате една стара чисто бяла кожа и си я рисувате с моливчета и флумастерчета (както едно време като бяхме малки).ако се прецака,няма да е голяма загубата,щото кожата е стара,а ако става ще е готнали така

Случайно да имаш няколко кожи в повече,че на мен нещо са ми кът? :cheers::lol::lol::lol:;);):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.