Jump to content
Българският форум за музиканти

Торнадо - Скапана Държава


starfish

Recommended Posts

Здравейте, споделям с вас парче на групата което все още не е записано в студио, но пък носи енергия и в тоя суров вид :godbless:

 

Торнадо - Скапана Държава - на живо в радио Мила Голд

Редактирано от starfish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина група, аз съм слушал цялото предаване по Мила Голд - добри кавъри. Само ми е интересно каква е историята Торнадо - Конкурент...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм в грешка или видях вокала ви да пее заедно с БГ-рок?

Няма грешка ! Той Ники вокала често си забива с БГ-рок. Няма нищо лошо в това. Само се питам на каде ли му върви имиджа така.

То последната им изцепка беше на 30.11.06. в клуб Трафик. Пича си пя железно с БГ-рок, и публика си имаше. Забележително много хора бяха там, с персонала и охраната цели 18 /осемнадесет/ човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма разбира се, всеки сам си преценява къде да пее или свири. Аз съм го гледал с Торнадо и знам ,че се справя блестящо. Не знам обаче хората, които никога не са слушали Торнадо какви изводи ще си направят.

Все пак се сещате, че БГ рок не са много обичана група. Много пъти са се разисквали причините за това, затова няма да повтарям. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се заяждам но това е Лимб бискит на български ,дори и вокалите .Аранжимента е добър но краден .Сигурно съм си заслужил псуването но така мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха коуеги :)

 

 

иначе парчето е добро..саунда е здрав и вокала също...пробвайте да избягате малко от бизкит...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина леко наподобява идея на Limp Bizkit, но иначе парчето е готино. Мисля, че има идея в него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма Торнадо не беше ли една стара група,която започна в Княжево 80-те с Иван на китарата,който по едно време записва парчета с жена си,ако не се лъжа? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.