Jump to content
Българският форум за музиканти

Дърводелска агресия


Recommended Posts

Снимките ги няма...Злополучни са :) Може ли да ми ги пратиш? (нахална емотионка)

astagator@abv.bg Мисля да направя нещо подобно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Отговорено (Редактирано)

Не само, че си свършил отлична работа...

...но това, което ми задържа окото докрай върху тая тема, е стила на поднасяне на цялата информация .Евала, за всичко!

Редактирано от kolega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

дърводелска агресия - 4

след "приключението" което сполетя мойто теленце... се сетих че има подобна тема (реших да пиша тук въпреки че има 2 и 3 , но не ми се правеше 4)

 

просто пораборих с флекс, но реших че още има какво да се свали(а вече я нямаше машинката при мен) затова довърших с раш("дървена") пила и шкурка (мързи ме да проверя кой номер)

по подобие на страт съм махнал тук там дърво -> да има къде да ми се побере корема .. а и да си подпирам ръката ... че иначе много убива

поизкопах и да мога да стигам до удобно до високи прагчета.. не че търся нещо там.. ама ме досърбя пилата

ето и снимките (текущия резултат) ... ако някой има идеи какво другополезно мога да и причиня, моля да сподели ...

2046280859213673374312726625402IEAfkFwDgMiPWZDZrGt.JPG

722606224133018231272662520YM6RgITHiURKaYfVjVq9.JPG

18332460161808801751272662605H8HecshLuwXx5tJadIwq.JPG

 

 

TODO... остава да си взема такава плочка .. и да покопая още малко.. след това каквото сабя покаже

EP-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес(вече вчера се пада) минах покрай Капъш-а и "кравичката" ми (телето) го сполетя изненада... и се сдоби с

16189015821788238461273180864EbJYXqs7JZ9YcNEk9XuF.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.