Jump to content
Българският форум за музиканти

Evil_eye


Recommended Posts

Здр на олл :hello:

 

1)nickname:Evil_Eye

2)Вьзраст:На 22 за сега.

3)Образование:средно и ся сам 4-ти курс Публична Администрация.

4)Вашият инструмент/и:китара и малко глас(баритон),на пино са мьча ся шот са запомняла по добре теорията.

5)Предпочитан музикален стил:ами рок,блус,метал,кьнтри и от всичко друго по малко :D

6)Вашият вдьхновител:Сатриани,Малмстиин,Веи,Ерик Джонсан,Гери Муур,Джон Петруци и др.

7)Досегашни не/рализирани проекти:Свиря в една групичка за сега а за в бадеще незнам квоту излези. :green:

8)Странични интереси:компютри,коли и др.

9)В кратце(или с две думи за вас самите):Ами ас сам Георги от Айтос(Бургаска област за тези които не знаят)свиря на китара от около 5 години,ся сам сьс Jackson JS30 DK;Zoom 2100;Marshall VS15 и долу горе ме кефи саунда. :D

Поздравления за готиния форум.

 

П.П.аиде и сас здраве :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами супер тряя са засечем на по сок да :D

Да сега свиря с Никола и с Георги от Поморие някои пат и с Венци :happy:

Познаваш ли ги?Ти от каде си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм от Поморие :D израснал съм с тям и съм свирил с тях, ама Георги нещо не ме кефи като човек и си свиря сам :D дразни ме и настройва хората против мен :happy: затова съм игноре. иначе никсъна рулира отсекъде. като имаме време дрънчим с него, само че скоро не сме. точно срещу неговия блок живея

:D

 

разравял ми е за теб. много те хвали - каза, че много добре свириш :beer: аз съм зле, затова не се бутам никъде :) пиши ЛС да се разберем някой път да се видим, че тука китаристите са дефицит да го еа..... :D

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично Съобщение :blink:)) опция във форума - там отдолу е под писанията ми - ПМ е бутона

 

още когато не съществуваше този форум с Георги бяхме в една група. даже във Варна бяхме спечелили един конкурс за млади изпълнители - там в някаква зала свирехме :blink: после той се опита да ми забие нож в гърба, не знам поради каква причина. наистина боли, когато мислиш някого за приятел и той се опитва да ти подлее водица. ще му счупя главата някой ден :Pи му набихме най безцеремонно шута, като взехме друго басистче :P

впоследствие барабаниста ни замина за Канада и тва беше сичко.....

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахам значи свириш от доста време щтом, конкурси и т н

ами някои пат 6е се уговорим за свободния само да ни савпаднат графиците

Ти сас Ibanez ли дрьнчиш? :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, засега :ph34r: ма само дрънча, Никсъна като ми разправяше за тебе ще ме е срам да хвана китара сигурно след като те видя :) аз в понеделник съм от 8 до 11 в 316 стая :) ще ме познаеш - със синя блуза и чантчка преметната през рамо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа тои Никсана преувеличава :green:

ами ас пьк започвам от 11 ч. в 207 таи че ... незнам мои някои друг пьт или ако искаш мини кам 207 като сваршите ама за малко ще е.Тои нашия обикновенно закьснява ама секи пат различно.

както решиш. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр неска не можахме да се намерим нищо другия пат ;)

ас до края на тази седмица немам мищо така че другата сигурно.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.