Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз за мен


ivp

Recommended Posts

1)nickname: ivp

2)Възраст: 29

3)Образование: висше, филолог, даскал

4)Вашият инструмент/и: китара

5)Предпочитан музикален стил: Блус, рок, джаз

7)Досегашни (не)реализирани проекти: предстоят, надявам се :D

8)Странични интереси: литература, философия, диджейски забежки

9)В кратце(или с две думи за вас самите): леко старомоден, бързо отегчаващ се

 

 

Искам да поздравя всички, които участват във форума и най-вече създателите му! Като стараещ се любител китарист, намирам, че има адски много и полезна информация. Надявам се, че диалогът да тече в една позитивна атмосфера :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл от един бивш китарист любител! Много да ни се радваш и да не ни обръщаш внимание на караниците от време на време :D Няма старомодни хора, има хора, които отказват да се метнат в екстравагантното! В това число и аз съм от тях :P:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sa6tiat, здравей и на теб!

Филологията е българска, има-няма, преди повече от петилетка успешно завършена :bravo:

Любимите книги са бая, като започнеш от "Гаргантюа и Пантагрюел“ на Рабле, минеш през "Един ден на Иван Денисович" на Солженицин и стигнеш до "Барутен буквар" на гениалния Радичков.

Колкото до музиката - дяволската магия на 3-те акорда и 12-те такта, е тази, която най-точно пасва на световъзприятието ми. Тук интересите ми тръгват от ранните китарни герои, като Robert Johnson, минават през T-Bone Walker, Albert Collins, Budy Guy, Jimi Hendrix, Peter Green, Robert Cray и т.н, и т.н Имената са много.

Групата, която според мен се откроява и е номер едно за всички времена, е Led Zeppelin :bravo:

С акцент, върху Джими Пейдж :bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл от един бивш китарист любител! Много да ни се радваш и да не ни обръщаш внимание на караниците от време на време  :bravo: Няма старомодни хора, има хора, които отказват да се метнат в екстравагантното! В това число и аз съм от тях :bravo:  :bravo:

Поздрави и на теб, човече :bravo:

Имах възможност да се разчета из форума и мисля, че и да има караници, те са творчески - демек, без да се влага зла мисъл :bravo:

 

Бъди здрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха добре дошЕл ... моя съвет е и да идваш на форумните сбирки ...  :D

С удоволствие, но през по-голямата част от годината не съм в България :D

Кога, все пак, се провеждат форумните сбирки? А дано съвпаднат, с някое прибиране :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С набора, гледам подобни вкусове имаме. Т'ва ше да е за хубу.

Ха Мараба (на чист български)

Добре заварил!

Драго ми е и на мен :metalist:

А дано, все за хубаво да е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си култов бе...

Здрасти.

А да си чел "Един ден на Денис Иванович"?

Ма сериозно...

Здрасти!

Чак пък култов...

А книжката за зек-а - съвсем серизно си я четох :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.