Jump to content
Българският форум за музиканти

Късно ли ми е за китара?


leto

Recommended Posts

Абе щом те влече - свири, дори да не станеш много добър и много известен, удоволствието от свиренето си остава :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ама почвай, недей да питаш дали е късно.Като почнеш даже и още когато не си добър(като мене сега), ще започне да ти харесва и ще се превърне в нещо като наркотик :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. Аз сум на 22 и от години се занимавам с музика, но по аматьорски. От скоро, обаче много се запалих по китарите и имам мерак да се науча. Възможно ли е?

Аз съм на 24 и преди няма и половин година започнах да свиря и въпреки че не съм много музикален, нямам дори и 1 час средно на ден, вързан съм в ръцете и т.н. вече свиря Stairway to Heaven... или поне щях да го свиря, ако не ме болеше адски пръста една седмица и не се упражнявах... ;) Така че... с упражнения всичко става, въпреки че не трябва да се надяваш да стигнеш Chuck Schuldiner. Всичко може да бъде постигнато, но количеството упражнения, които са нужни са адски много и не трябва човек да се надъхва, че за 2 месеца ще стане велик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам претенцийте да ставам велик, но все пак има някво ниво, което бих искал да имам.

Редактирано от leto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че това е първият ми пост тук, смея да подкрепя zombie.

Далеч съм от мисълта, че съм китарист изобщо, но това, че може да прерастне в наркотик (малко грубо казано) или някаква мания съм напълно съгласен. Това се случи и продължава да се случва с мен.

 

Така, че въобще не се чуди... хващай китарата и при добро желание (и време разбира се) всичко се постига. Не го прави за това, че трябва да свириш, а заради удоволствието, което ще ти достави работата с инструмента.

:guitar: :):jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.