Jump to content
Българският форум за музиканти

Демо


Delyan

Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

супер е мн е разнообразно и през цялото време очакваш какво ще последва, иначе като звук не мисля че перфектно в смисъл че си личи как е правено ама то как да избягаш от компютърното звучене де :) , но определено е очебиен майсторлъка ти и китара и композиция напрао супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми като Композиция и Изсвирване!

Китариста наистина си разбира от Работата :)

Барабаните не ми харесват как звучат.

Като за Демо е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за мненията!!!

Китарата е записвана с Marshall VS80 8240 и SM57. Грешката ми беше, че поставих микрофона много близо до говорителя. Като софтуеър - Samplitude.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, няма как да го чуя, щото ми е забранен досъпът . Има ли друго място, откъдето да го издърпам?

 

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре Деляне не тъ лий срам бе мръсник как можеш да правиш такива яки неща..заради такива като теб ша стана блусар :D:D:D:D;););):cheers::cheers::cheers::happy::huh::lol::oB)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въййййй майки ебе направо!!!

Малко талашитен звука,може и това да е търсено като звук де...., като свирня ме разката от всякъде.много идейно!!!Шъснайси му слагам

:guitar:

Имаше една банда едно време Електрик шок малко ми наподоби звука....или се бъркам

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ултра парче!!!

Имай предвид, 4е слушам тараби и бичкии и съм адски предубенем към хеви - прогресив неща :headbang:)

Поздравления!

Поздравления!

Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно демо, което май е най-тежкото нещо, което ми е хрумвало.

Да бе .. що няма таквиз дет метали да еба... :headbang::) Сите можещи са по хейвито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

'Па не си сбъркал, че си го пуснал, да ти кажа!!! :rolleyes:

 

Ей тоя Делян бе - да се омъжиш почти за него :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за новия аранжимент и за новата хардуерна придобивка дала възможност за осъществяването на софтуерната реализация :rolleyes: ...сега се радвам на "продукта"..туй то :guitar:

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много ви благодаря за мненията!!!

Пускам и една Unplugged вариация на "Delivery - My Anger (Acoustic)".

Пак трябва да пишем 6-ци .... ама не, тоя път мислим да те питам кога мога да дойда да ме изпиташ ....:P Човече нямам търпение да чуя още неща от тебе!!!!! :rolleyes::unsure:B) Звука е убийствен бе .... ще трябва веднага да си казваш всичко.С какво е записвано , как е обработвано ... и нищо няма да криеш щото ше стане лошо.Още веднъж браво !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.