Jump to content
Българският форум за музиканти

какфо да си взема?


ionicle

Recommended Posts

здрасти, мили мои дечица, преди няколко дена получих китарката ми BC Rich M7 Mick Thompson, но тъи като съм чисто нов в тая сфера, а именно на сфиренето, бихте ли ми обяснили накратко от какфо точно имам нужда за да започна? в смисъл, освен китарката, ми трябва и amp, и колони нали? а освен тях? а да, и какъф amp бихте ми препоръчали до около 600 лева някъде, макар че честно казано съм хвърлил око на Mesa Dual Rectifier, ама е около 1100 USD... Искам нещо което наистина да ме грабне като звук...

какфи струни ще ми трябват за китарката? size? какфа е разликата между размерите и за какфо се използват по дебелите и по тънките струни?

къде се намира xxxx във софия?

а също така приемам коментари относно китарката:

 

http://oioi.hit.bg/i.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това ти е първата китара не ми се мисли след 5 години какво ще имаш :dance::D

 

п.с.

 

"Мили мои дечица" - wtf ? :wow:

Редактирано от PRIMO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чесно казано ми са иска още сега да имам еи това зверче

 

http://cradleoffilth.com/Chambers/paul/chambers_paul.html

 

 

и ниакоя 8 струнка и да бича с геометричната психария на Meshuggah :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали ще мога да ползвам слушалки вместо колони:

 

Sennheiser HD650

 

 

HD650_550.jpg

 

 

Specifications

Impedance @ 1kHz: 300

 

Cord Length: 10 ft.

 

Detachable Cable: Yes

 

Cord Type: Straight Y

 

Coupler Size: Large

 

Driver Type: Dynamic

 

Ear Coupler Type: Full-Size

 

Acoustic Seal: Open

 

Connector Type: 1/4" with 1/8" adaptor

 

Weight: 9.2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю Ionicle,

 

честно казано ми напомняш на първокласник в сладкарница в голямото междучасие..."искам това и това...и това също"...

 

Хубаво, взел си си вероятно добра китара...ама спри вече да я размахваш наляво надясно...от 15 твои поста в 60 % от тях гледаме снимката и'.

 

По добре прочети из фурума..има теми и за слушалки, и за ампове, и за струни, и за почти всичко.

 

Пък тогава ако не се справиш...питай пак...или просто грабвай кредитната карта на тате и беж в Динакорд или където си харесаш....и вземай наред...все нещо ще ти свърши работа.

 

Нищо лично. Извинявай.

 

А..щях да забравя...първи си вземи една нова клавиатура (за PC, де), че на тази нещо "Ф"-то ти се повтаря няколко пъти май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и така да звучи, но това си е моя стил и аз няма да го променя за да се вмествам в стереотипи на поведение - за мен това е истинската сфобода :dance:

нямам кредитна карта и не ползвам чужди такифа - парите са си мои :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз бих ти препоръчал направо Triple Rect-o да си купиш... "size" на струни незнам... примерно може M,L да вземеш но напоследък и XL също са на мода...

 

За струните

 

За струните 2

 

За стуните 3

 

Всички тези теми можеш да намериш с ВЪЛШЕБНИЯ инструмент "търсене" горе в дясно бутона след "ПОМОЩ"

По същия начин можеш да потърсиш всичко останало което те интересува, почти сигурен съм че не си убеден в новаторството на въпросите си :dance:

 

:D Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, малко офф ама имаме и буквата "В" В нашия език. Не се заяждам, но неможе да се пише мили дечица а баткото не е чувал за В. Освен ако това не му е запазена марка или де да знам какво <_<

Редактирано от Jeff Beck
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.