Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за помощ


stratocaster

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ако имаш pickguard- тая пластмаса, дето уж пази китарата от перцето, ама в повечето случаи само осира пейзажа :P провери дали трем-а не ти закача отпред някъде по ръбчетата в пластмасата. тва го имаше някъде на картинка ама нещо не мога да го намеря ся. иначе не става дума за НЪТ ами за СТЪД- тия болтове, дет се държи на тях целия трем. нът е тва горе при главата, дет се залкючват струните на него ;)

 

edit: намерих и картинките :beer:http://www.ibanezrules.com/tech/setup/contact.htm

 

where the trem is touching the pickguard, not only squeaking when moved but also keeping the trem from returning to pitch freely, causing more erratic tuning return from a pull-up

Абе то моята китара няма пикгард, ама нейсе..... :beer::beer::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой от изброените съвети (или несъвети) досега не ми помогна. майната му. няма да са пенсионирам с тоя jackson. :godbless: :evil: пък от тоя флоъд мога да патентовам системата за преминаване от E в F

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве опраих го. уж. и болтовете бяха разхлопани, уплътних ги с калчища. заспаха. а ножовете......къса ми се сърцето като си помисля горкия човечец които ги е правил колко е непохватен :):):):);) с една обла пила се опитах да ги пооправя, адски твърд е метала и се едно бръснеш портрета на Ботев на стената. същия резултат. горе долу се поизгледиха, ама има какво да се желае. сега вече не се разстроива толкова при повдигане. само с 12-13 % ;) вече почвам да мразя флойдовете......само да не ми хрумне да си зимам лес пол.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой от изброените съвети (или несъвети) досега не ми помогна. майната му.

... аве опраих го. уж. и болтовете бяха разхлопани, уплътних ги с калчища. заспаха. 

Е значи все пак съветите ти помогнаха :twisted:

:twisted: Марио Анкона :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е метала да е твърд, тфа да не ти е масло, бе! :):P:):P

 

И хубаво си се сетил да ръгнеш туй онуй на болтовете, съ6то помага.

 

Тиууу, тъкмо 6тях ве4е да ходя до съвета да си подавам молба за смяна на името :):D:D

 

Аре, пили о6те!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивай в съвета :wall: :):) дае...мамаму...защо все при мене нещо не е като хората. пак се разстроива. пак кат го дръпна пак си остава на по високо. радостта беше моментна, ама се оказа че нищо не съм опраил. не е от болтовете - тва е ясно щото станаха камък. а ножовете ме е страх да ги пиля повече да не земе да стане фалшива китарата - нали се пак с някви части от милиметъра ще се измести флойда. ееееее писна ми вече :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стигнах до извода че причината е в ножовете. даите съвет как да ги изгладя без да ги прееба или без да скъся самия нож, иначе после ще трябва да орпавям и мензурата предполагам. мислех с една бургия и да я увия в финна шкурка и така. с дреклата лека полека. с пилата за метал- малко грубо става сякаш. даите предложения ако някои има опит в отстраняването на дези декекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей с бургията...Може и да стане малко в повечко, без да се усетиш навреме... :headbang:

Увий шкурката около тънко моливче или нещо подобно и дай на ръка.Бавно е, но нищо красиво не става прекалено бързо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе имам чувствто че някакъв полтъргайст го задържа този флойд. бахти и магиите дет стават тука. иначе е пушка китарата ама :):):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.