Jump to content
Българският форум за музиканти

Стари работи


Recommended Posts

http://www.bg-sonic.com/members.php?id=285 две парчета от архива /"Сърцето" и "Аквариум"/ правени са преди 4-5 години когато бях млад и зелен... записите не са кой знае какво качество... интересно ми е да коментирате просто музикалните идеи...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте някакво мнение... дори и да е негативно ще е нещо...

ама така някък незабелязано и безславно да се изниже...

чудя се да не би това че са "стари работи" в заглавието да е причината за "наплива от мнения"... те са си "стари работи" в главата ми но за вас са нови...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей . чух нещата и ето какво мисля . Първо оставям на страна това че както вероятно си наясно нещата може още да се изчистват по отношение на звук смесване стереофонии и аранжименти както на отделни китарни пасажи така и например в добавяне на синти инструменти - т.е. винаги може да се бутне нещо . Това на което искам да наблегна е че парчета в варианта в който са записани не ми стоят самостойно т.е. звучат като фон на нещо - филм да речем - ти не си уточнил дали става въпрос за филмова или театрална музика - с други думи трябва да помислиш за развитието на нещата -според мен разбира се - ако целта ти е парчетата да са предназначени за самостоятелно слушане . Дали за целта ще има вокална линия или изявено солиращ инструмент вече е твое решение . Просто това е моето неангажиращо мнение .А иначе идеите са интересни а аз като стар фен на Флойд се кефя на всеки в чиято музика се усеща нещо от тях . Надявам се да съм бил полезен . Подкрепям те в това което правиш и ти желая успех . Дерзай ...Цеко :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

между другото ако има някой на който му допадат идеите и иска да пробваме да направим нещо кат групичка да заповяда :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави неща, браво. Как си ги оставил да прашасват?!

 

Особено ми харесаха Аквариум, Натурално, jazz и - разбира се! - Световъртеж :headbang:

 

Първите две заедно ме подсещат за Кула Шейкър, направо очаквам да чуя вокала да запее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави неща, браво. Как си ги оставил да прашасват?!

 

Особено ми харесаха Аквариум, Натурално, jazz и - разбира се! - Световъртеж :)

 

Първите две заедно ме подсещат за Кула Шейкър, направо очаквам да чуя вокала да запее.

 

 

...това с птичите песни е интересно

Благодарско :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.