Jump to content
Българският форум за музиканти

ЧЕРНИЯ СПИСЪК


Recommended Posts

;););)

Ами имам предложение всеки да каже(ако иска де? :( ) къде, в кой клуб,място за свирене, е изял брадвата,от кого?, защо? та да знаят колегите и да си имат едно наум :( като си уреждат свирка?

Или от кой по точно да се пазят-мошеници секви!!!

А БЕ С 2 ДУМИ-КЪДЕ НЯМА ДА СВИРЯ ПОВЕЧЕ

Ако пуснете темата,почвам с мнооого прясна история-от снощи!

Ну давай ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то в София има 4 клуба бе братле...всичко се знае. А и ако кажеш тука повече няма да свиря и то не остана :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, въпреки че съм Софиянец, искам да отбележа, че София не е България, преди да е започнал някой грандиозен спор на тази основа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бъде. Мисля, че ще е от полза.

 

Който иска, нека не свири повече във въпросните клубове.

Който иска, нека не се влияе от мненията в темата и пак да си свири в тях.

Който иска, нека защити клуба, ако смята, че нещо не е описано както трябва.

 

Ама нека има информация, а не хранилка.

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми бате dzodzo ей я темата ти си я пуснал сега кажи плийз за кво иде реч от кого си недоволен и защо? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми става въпрос за"Маската"-място,където не стъпвам повече след два...повтарям ДВА гафа,по нееееееезнам си кви причини бла...бла....бла...

-цитирам менижърите на туй клубче!

Ако преди година пичове ми пукаше как говоря с ТИЯ ми ти другари,то след снощното им казвам....ония работи :lol: :killyou: : :lol: :killyou: за роднините де-да са живи и здрв!?

Та преди година и нещо си позволяваме да похарчим 50-60лъва за рекламки-постерчета,флайери и т.н. защото ни дават сряда и мн.добре знаем че няма да се изтребе народа пред входа,пращаме ги по куриер от Пловдив,та да ги разлепат поне,и си идваме за свирка,при което виждам плакатите и др.неща събират прах на някъв рафт в офиса-о.к.без реклама то е ясно-кой ги знай тия Аngel??! :lol: брадва1.

Убаво ама снощи като кръчмата беше пълна,като си бехме разлепили всичко,та хората знаеха,та като беше и Аngel-ов ден и си стана супер купон,що пак уреди портиера да вземе повече от нас,ееееее... :stop: ай 'звинявай,нещо там става-щото сме от Филибето ли....ама не е тъй, щото си свирим много редовно в един друг клуб в София-

(но реклам :stop: ),дето досега издънка не е имало... :lol:

обаче не съм му умрял за клуба колеги, просто глей да ни ви ебават :no:

свирки винаги ще има :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.