Jump to content
Българският форум за музиканти

Пуснете си Канал 1 сега


AlFiA

Recommended Posts

Което за Гяуров от филма ми направи впечатление, че след като дадоха записа как изпълнява "И Сатаната води танца.." /дори и записът е способен да те наелектризира/, след това /синът му май беше или се лъжа/ коментира, че превала на възхода си, във втората част на кариерата си е сменил коренно репертоара, съвсем други роли, съвсем други арии. И му е било много по-трудно.

 

Всъщност е сменил репертоара от драматически на лирически. Дадоха един от последните записи на Гяуров от НДК, от "Евгений Онегин" под диригентството на сина му.

При Райна Кабаиванска в репертоара за млади оперни певци имаше също от "Евгений Онегин". Присъствах само една събота 4 часа и слушах как на това момче наистина му беше трудно да го пее.

 

Нима наистина лирическият репертоар е по-труден от драматическия? :headbang:

Редактирано от AlFiA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запиши си телефона ми и ми клипни направо следващия път, Алфи:greenball: Не съм постоянно във фрума :greenangel:

Гарван, дай по-добре на ICQ там има и безплатна опция за препращане на съобщение към SMS!

ICQ Alfia 344193567

 

Пускам го номера ми не в профила си, а единствено в тази тема където говорим за излъчвания в програмата на предавания за певци, затова надявам се че няма по други поводи други да злоупотребяват!

 

 

 

П.С. разбира се на мен също друг ми се обади да си включа телевизора и половината от филма за Гяуров впоследствие разбрах че съм го била изтървала... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее гадно че го изпуснах...а между другото филма кога е направен.Щото имам един на касета от един концерт през 1996 в НДК той с Мирела Френи и синът си...празнуваха няколко години на сцената...:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях нацелила по кабеларките биографичен филм за Едит Пиаф /имам винилова плоча с нейни песни/. Ако предварително ми беше казал кога ще го дават, щях да му направя запис. Такива неща са нещо което съм в състояние да гледам и изучавам многократно. Все още се чудя накъде изпраща звука. Струва ми се че пее носово. /май си личи особено в песента "Акордеонистът"/ :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее гадно че го изпуснах...а между другото филма кога е направен.Щото имам един на касета от един концерт през 1996 в НДК той с Мирела Френи и синът си...празнуваха няколко години на сцената...:greenangel:

Този филм е художествен, биографичен.

Сега е правен струва ми се, послучай паметта му. С използвани архивни кадри.

 

 

 

П.С. абе синът му покъртително се сдържа като говори за него усмихва се ама си личи че му е прясно... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее гадно че го изпуснах...а между другото филма кога е направен.Щото имам един на касета от един концерт през 1996 в НДК той с Мирела Френи и синът си...празнуваха няколко години на сцената...:bravo:

Този филм е художествен, биографичен.

Сега е правен струва ми се, послучай паметта му. С използвани архивни кадри.

 

 

 

П.С. абе синът му покъртително се сдържа като говори за него усмихва се ама си личи че му е прясно... :greenball:

Аха е жалко значи съм го изпуснал...би трябвало да го повторят или да го дадат по Тв България.Поне така направиха с концерта на Орлин Анастасов...

 

 

Ще си видя пограмата... :greenangel::greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.