Jump to content
Българският форум за музиканти

нещо ново


Recommended Posts

:green: :D:D:) :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: ми тва го направихме преди 2 дена, обаче чак сега го поствам. според мен е зверщина. идеята и китарит юе са мое дело но the_newest го доуправи да стане кат хората, демек записа рок органите, брасовете и тн. аиде слушаите и даваите мненията си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://chavdarchanev.tripod.com/cgi-bin/mixdown.mp3

 

:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бравооооо супер е ..... много рокаджийско ...много ми харесва ....многого .....аз съм фен на такава музика ... давайте в същият стил ... органите и ранжимента .... са много йаки , китарата е много рокаджийска .....яко надявам се приемате един съвет , мисля 4е барабните нямат нужната сила power демек.Мисля че трябва да намерите як соундфонт , а какъв софтуер сте ползвали , и какъв ефект за китара ... сега го слушам за трети път и мога само да добавя че ще е добре и баса да се пооправи като звук ..... А още нещо може да дуплирате ритъм китарата в двата канала , тоест изсвирваш я два пъти и я разделяш в двата канала ... ще зучи още по плътно и яко

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе мерси за хубавите думи детзон!! :hello: малко съм очарован щото тука някои във форума си падат повечко критикари :bravo: ами значи китарата съм я записал така: китара > еквалаизер АМТ > кубе фендер фм 65R (неговия дистр съм ползвал) и през един китаиски микрофон от PC слушалки в саунд картата. на този етап не мога да направя китарата да звучи по-добре, щото немам свестен микрофон. иначе баса е от синтезатора на дъ нюест. :bravo: барабанките са на LiefDrums. иначе е правено на куул едит 2. скоро очакваите нещо подобно, само че по хубаво :bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално , мен ми харесва китарния звук , естествен е .... запиши ритъм китарите два пъти в унисон и ги раздели едната напълно в ляво а другата в дясно.Гарантирам ти колко по обемно и здраво ще звукне , ако го пазиш парчето на тракове , просто запиши още веднъж същата китара и в крайния микс едената я слагаш изцяло в ляво а другата симетрично в дясно.Всъщност е въпрос да ти хареса , а аз съм сигурен че тоя номер с дублирането ще ти стане любим , защото много хора записват рок музика така.А за микрофона не се притеснявай аз акустичната китара яа записвам с един долнопробен компютърен микрофон Trust ... предполагам се сещащ колко са зле ... ама мерак да има.Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да, тожа е добра идея за дублирането. обаче малко трудно ще ми е да докарам точно същото, демек без да се разминат :) щото кат записвам нещо ми става и ставам 5 пъти по слаб. не знам на какво се дължи това. ама ще пробвам и као се получи ще постна. иначе без the newest парчето нямаше да звучи така. този човек е гений на рок органите просто!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.