Jump to content
Българският форум за музиканти

Направихме нещо с Ненчо


Geo

Recommended Posts

Разравих архивите и изтръсках от праха тези две нещица http://media.putfile.com/You-gonna-58 и http://media.putfile.com/What-i-am .Едното е без бас така че Гео ако ти допадне случайно може да драснещ нещо отгоре . С другарски поздрав Цеко .

Прати ми,ако обичаш така,че да мога да ги сваля. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лиубопитно ми е какво стана с последната ви идея, за която така съ6то апелирахте за вклиучване, масово се ,,изказаха" колеги от форума и имаше да не казвам обе6тания, но сериозни намеквания за издаване?

 

Иначе, това, което сега сте записали е доста добро и отново предполага безкрайни импровизации. :headbang:

 

Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за издаването не е отмряла,напротив - събираме материал(с тази цел е и това "парче") :headbang: Добре дошъл си да се включиш :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем Гео само дето досега не съм пращал мп3 по този начин и съм малко в невидение . Ако ми обясниш с две думи как да кача файловете за да може да се теглят ще е супер . Цеко :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем Гео само дето досега не съм пращал мп3 по този начин и съм малко в невидение . Ако ми обясниш с две думи как да кача файловете за да може да се теглят ще е супер . Цеко :cheers:

За мен най-лесно е на кю-то.Ако имаш номер-да се свържем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гео по принцип ползвам скайп но инсталирах ай си кю -то . Дано не съм объркал нешо . адреса е zanev 1970 а отдолу пише 288-282-034 . пробвай да ме набераш . :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.