Jump to content
Българският форум за музиканти

LOXX - най-готиния страп лок!


MusicDivision

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=K1Fw_fpkRjs

 

 

Можете да намерите в Music Division и MMG Music.

 

Online - http://musicdivision.bg/loxx-box-music-e-nickel-plated?filter_name=loxx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От почти три години имам инсталирани два такива на басове ми и съм много доволен.В началото си мислих,че няма да издържат много,особенно пружинките вътре в "капачките",които се монтират на колана,но се убедих,че са направени както трябва.Не знам дали са най-сигурните,но досега не ми се е случвало да се откопчеят сами нито веднъж за това време.Изгеждат много по-красиво и прибрано от "буцестите"такива на Шалер,но това не е сравнение на двете марки,така че...Доколкото виждам от линка са и на доста добра цена.Добре ще е след време да се предлагат не само в никел-вариянт,макар че, не съм сигурен тези които имам (с "оловни" черепи) дали не са само Томан едишън?

Като единствен минус мога да посоча,че забравите ли си колана става доста "интересно".Надявам се,че съм помогнал по някакъв начин с това мини ревю.

Хубав ден на всички.

Редактирано от evernas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Loxx са налични в никел, хром, голд, включително и тези с черепите;)

 

Смятат се за особено надеждни, защото единичен Loxx издържа тежести над 100 кг при тестовете. 

Лекотата на употреба  и наистина страхотния и компактен дизайн ги правят незаменими за много музиканти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам такива на втора китара вече и са много по-стабилни и тихи от тези на Шалер и Дънлоп (имал съм и такива).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям с 2 ръце.. Loxx са супер добри , малки и здрави. Какво повече.. Съответно всичките ми китари вече са с такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.